Forum Dzień dobry!



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

hej, jak wam mija dzień?
------------------------
Folisin


Cześć! Smile

______________
Novaskin


Witaj i dziel się wrażeniami Smile


Lucinda witaj wśród Nas :D

    Pozdrawiam również i życzę wspaniałej przygody z TM :D 


Witaj Lucinda,

cieszymy się, że dołączyłaś do grona szczęśliwych posiadaczy Thermomixa Uśmiech

Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, tematyczny zbiór przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wystarczy wysłać wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytać forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Cię obszarze forum.

Nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego oficjalnego profilu Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®.

Zachęcamy Cię także do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Gdybyś była zainteresowana skorzystaniem z dodatkowego źródła – zapraszamy Cię do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją kulinarną bazę o nowe przepisy.

Zasubskrybuj także nasz oficjalny kanał Thermomix Polska na YouTube., prezentujemy na nim filmy dotyczące zarówno samego urządzenia Thermomix ®, jego funkcje oraz filmy dotyczące przygotowywania w nim potraw.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj Lucindo w naszym zakręconym pozytywnie gronie Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Jesteście tu WY jestem i ja  Smile Witam wszystkich serdecznie  Smile