Forum Drukowanie przepisów



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam, Widocznie niezrozumiałam Twego pytania. Przekazuję informację administratorowi.

 

Pozdrawiam Mixi


Dziękuję za odpowiedź Mixi. Nie wiem, spróbuję drukować z innego komputera, ale wszystkie inne moje wydruki z innych stron i programów drukują się szybko. Mam nową drukarkę laserową, a i komputer nie taki stary.Mnie nie chodzi o sam czas drukowania, ale o czas oczekiwania na ukazanie się strony do wydruku.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam,

Długość wydrukowania przepisu wydaje mi się, że zależy od samej drukarki lub komputera.

Ja drukuję bez problemów, natychmiast otrzymując wydruk przepisu.

Pozdrawiam

Pozdrawiam Mixi


Nie wiem, czy tak jest u wszystkich, ale u mnie długo muszę czekać na wydruk przepisu. Czas oczekiwania na "ruszenie" drukarki to ponad 3 minuty. Czy tak ma być?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


możliwość drukowania ze strony przepisu dostępna jest kiedy jest się zalogowanym, bez logowania nie ma takiej opcji, dlatego wcześniej nie mogłam tego nigdzie znaleźć.

Pozdrawiam


Każdy przepis drukowany jest wraz z całą zawartością dotyczącą również porcji, wskazówek i dodatkowych informacji. Niestety nie można go edytować wyrzucając "niepotrzebny" tekst.

Ewentualnie w preferencjach drukowania można wybrać opcję 1 strona - jeżeli przepis nie jest bardzo długi.

Pozdrawiam

Pozdrawiam Mixi


ja też często drukuje przepisy ale niestety nie mam możliwości ich skompensowania na jednej stronie i często gdy przepis jest długi drukują mi się dwie strony  z masą niesistotnych informacji...czy to wina mojego programu czy tak już tutaj jest zapisane...chcialabym mieć możliwość wyrzucenia nieistotnych informacji aby wydrukowal mi się sam przepis i ewentualnie zdjęcia....


Na przepisie po prawej stronie drobnym drukiem jest napisane "wersja do wydruku". Trzeba nacisnąc a potem drukuj:) Ja tak właśnie robię i mam na karteczkach, o wiele prościej się gotuje. Pozdrawiam


Nigdzie nie znalazłam mozliwości wydrukowania przepisu Puzzled

Bardzo ułatwiłoby to Cooking  1 nie musiałabym biegać z kompem do kuchni lub przeklejać przepisu do worda.

Pozdrawiam