Forum Dotyczy zamieszczanych przepisow



12 odpowiedzi | Ostatni wpis

Grażynko, masz 100% racji. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Love Gabrysiu,słuszna uwaga,ja dodam, jeżeli podajemy czas gotowania to należy również zachować kolejność np 25 min/ 100*C/ obr 2,2-3   jeżeli są obroty wsteczne,należy dodać informację po temperaturze np. 25 min/100*C/ Counterclock /obr 2,5-3  :)Takie informacje bardzo pomagają szczególnie nowicjuszom  Wink Love Love Love Love


Ja natomiast proszę u podawanie/układanie składników  w kolejności ich  użycia/włożenia do TM.  To też ułatwia przygotowanie bo nie trzeba skakać w poszukiwianiu ilości i  rodzaju składnika, np jeżeli mleko , wodę i drożdże wkładamy jako pierwsze (tak jest w opisie wykonania) , to w takiej kolejności podajmy w wyszczególnionych składnikach. Potem kolejno następne itd Wink

Nie bierzcie tego Kochane jako "czepianie się", ale  zwróćcie uwagę, że tak są skonstruowane przepisy w książkach. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


:) Też dobra uwaga ! Zapamiętam na przyszłość  :)


Możemy jeszcze dodawać czy pieczemy na ustawieniu: góra dół czy na termoobiegu  Cooking  6

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


:DKurcze ja też się postaram

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Załatwione :D będę o tym pamietała przy zamieszczaniu przepisów Smile Smile Smile Smile Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


:) Przyłączam się do tej prośby ,to jest dość ważna rzecz przy wypiekach :)  


Love Bardzo słuszna uwaga, następnym razem się poprawię Love Pozdrawiam serdecznie Love


Dołączam się do tej prośby bo to naprawdę wielkie ułatwienie...już nie raz biegałam po odpowiednią blaszkę bo okazało się że moja jest za długa albo za krótka Smile


 Witam wszystkich ! Proszę Was bardzo jak podajecie przepisy to podajcie jakiej wielkości blaszek używać ( i ile wychodzi ciasta). Koleżanka moja ma problem jakich używać blaszek!Dziękuje i pozdrawiam Wszystkich!