Forum Aronia

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Ja nartomiast dodaję swój przepis na nalewkę aroniową. http://www.przepisownia.pl/napoje-przepisy/nalewka-aroniowa/444972

Jest rewelacyjna, lepsza od wisniówki. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Proszę trzy przepisy użytkowniczki Maszoperii:   http://www.przepisownia.pl/search/tmrc_solr_recipe/aronia?filters=type%3Arecipes

Jej przepisy możesz wykorzystywać bez obaw. 

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Hej,

mam aronię, własną, ogromny krzak, oczywiście najpierw długo zastanawiałam się, co z niej przygotować, tyle samo zajęło mi później rozważanie, w jaki sposób pozbyć się goryczki / cierpkości aronii. Po przewertowaniu tysiąca stron, zasięgnięciu informacji wsród rodziny oraz znajomych, postanowilam, że zachowam ich charakterystyczny smak, w końcu to "samo zdrowie". Zdecydowałam się na dżem wg przepisu z Kulinarnego ABC ("Dżem owocowy tradycyjny"). Z podanej porcji przygotowałam 3 słoiki śr. wlk. od razu jeden z nich otworzyłam i wyproóowałam, cierpkość jest, ale dochodzi też słodycz (zastosowałam tylko zwykły cukier, bez opcji żelującego), dżem jest zwarty, z cząstkami aronii. Pychotka.

Pozdrawiam,

HelloHela

~ mixed in the green power Soft ... tastes of my life: lime, avocado, wasabi


dodam , że jestem początkującą posiadaczką Thermomixa tm5,, ale radzę sobie dośc dobrze, chciałabym wykorzystać jego możliwosci na maxsa.


 Proszę o podanie mi przepisu na poskromienie aroni , i zrobienie z niej czegoś  nadającego się do zjedzenia,, będę bardzo wdzięczna.