Forum Ania wita :)



15 odpowiedzi | Ostatni wpis

Nie wiem jak żyłam tyle lat bez tego cacka Smile Każdemu szczerze polecam!


Ela ja też muszę wrzucic kila przepisów, ale pewnie zrobię to w jakiś wolny wieczór  Smile

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witaj Aniu  Smile  cieszę się, że z nami jesteś i że tak intensywnie użytkujesz TM  Smile To super urządzenie  Smile  

Trochę mnie tu ostatnio mało, wpadam, przeglądam niektóre wpisy, czasem jeszcze mam chwilę, żeby odpisać i wracam do zajęć.  Smile  Obiecuję poprawę po 10 grudnia. Hej  :D   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witaj Aniu :D cieszę się, że do nas dołączyłaś :D my to już jesteśmy wariatki termomixowe Wink nie wyobrażamy sobie życia bez TM :D zresztą sama zobaczysz i już nigdy nie przestaniesz zachwycać się TM i zachwycać bliskich daniami wyczarowanymi razem z TM :D :D :D :D życzę miłego i smacznego kucharzenia :D zapraszam także na nasze wesołe forum :D :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Cooking  7 Potwierdzam. :D Bigsmile Love


Bigsmile Wink Tak, Kocica ma  100%racji! Bez TM nie ma  kuchni zdrowej, taniej, szybkiej, różnorodnej. Mogłabym tak w nieskończoność, ale same wiecie jak to jest.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Szybciutko. Praca z termo jest łatwa. Nie wiadomo kiedy przyłapiesz się, że nie wyobrażasz sobie kuchni bez niego  :D

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Love Brawo Aniu!  Witaj wśród fanek TM! Zaglądaj tou często, przepisownia i jej użytkownicy mocno inspirują do pracy z TM!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Bigsmile gratuluję

Pozdrawiam Mixi


Witaj Aniu Bigsmile Bigsmile Poradzilas sobie swietnie Bigsmile Bigsmile Party I tak trzymac Party Party Wink Wink Cooking  7

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Smile zaczęłam od zupy cebulowej z serem, pózniej racuchy drożdżowe a na koniec bułeczki maślane. Wszystko w godzinę bez bałaganu w kuchni i przepyszne.


Cooking  2 Witaj Aniu podziel sie z nami swoimi  małymi sukcesami Cooking  4   Pozdrawiam serdecznie Party Smile


Bardzo się cieszymy Smile A jakie sukcesy?

Pozdrawiam Mixi


Witajcie koleżanki i koledzy! TM jest ze mną od poniedziałku Smile Małe sukcesy już za nami.