Forum tm 31 rdzewieje10 odpowiedzi | Ostatni wpis
kmteamserwis W tej kwestii poprosimy o kontakt z serwisem https://thermomix.vorwerk.pl/uslugi/formularz-zgloszenia-serwisowego/

Pozdrawiam Mixi


Witam. Nasz nowy termomix używamy od miesiąca i również zaczął rdzewieć na wcięciu między uszczelkom a dołem. Dodam że nie myjemy go w zmywarce.


ok, ale zawsze warto skontaktować z serwisantem, zwłaszcza, jeżeli chodzi nie o uszczelkę, a o samo naczynie

Pozdrawiam Mixi


Ale te kropki rdzy nie sa na gumowej uszczelce tylko na tym "jasno srebrnym" obramowaniu"  do krotego wkładasz noże i zakrecasz.  Szukam karty gwarancyjnej bo bardzo nie chcę się rozstawać z TM nawet na kilka dni.  W piątek jadę na warsztaty do biura TM i może wezmę go ze sobą i pokażę te kropki kobiecie od której kupowałam? ona bedzie wiedzieć czy to jest rdza czy coś innego. 


winignam wysyłam wiadomość na priv Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi już szuka odpowiedzi Smile

Pozdrawiam Mixi


Fakt, pierwszy raz slysze i ja o takiej sprawie...:O :O  Nie wiem, co powiedziec. Ja ròwniez nie wkladam do zmywarki, tak go sie szybko myje....., ale mam sporo klientek, ktòre w zmywarce myja i nigdy sie nic takiego nie zdarzylo..... Moje kolezanki z pracy maja TM 31 od poczatku jak sie ukazal, 7 lat wiec i tez jest ok. Zobaczymy, co powie Mixi jutro.

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziwne, aż poszłam obejrzeć swój garnek. Żadnych śladów rdzy nie mam, a TM 31 używam już 1,5 roku. Nigdy w zmywarce nie myłam, bo on przecież myje się sam, to żadna trudność. Skoro masz go tak krótko i jest to rzeczywiście rdza,   to zgłoś reklamację do serwisu  Vorwerk. Dziwi mnie tylko, dlaczego rdza na szarej obramówce, która przecież jest z tworzywa a nie z metalu. No, ale ja nie jestem fachowcem. Shock

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mam TM od kilku miesięcy, używam codziennie, w instrukcji jest napisane, że moge go myć w zmywarce więc czasem go tam myłam. Jednak po wyjęciu ze zmywarki jak trzymam dzbanek dnem do góry to na tej szarej obramówce widzę plamki rdzy- jestem pewna, że przed włożeniem do zmywarki tych plamek nie było. nie da się ich zmyć niczym, nowe się nie pojawiają ale też nie wkładam go już do zmywarki. Zmywarka też ma ok 6 miesięcy i dotąd nic, żadne sztućce, garnki itp nie rdzewiały.