Forum Jakie blachy kupić i inne wskazówki7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Szukasz fajnego kasyna? W takim przypadku polecam po prostu zwrócić uwagę na tę stronę https://ggbet-casino.pl , na której udało mi się rozwiązać problemy z pieniędzmiPlastelina,

cieszymy się razem z Tobą.

Podziel się z nami swoimi pierwszymi wrażeniami.

Pamiętaj - w razie potrzeby jesteśmy tu dla Ciebie i z przyjemnością pomożemy Tobie rozpocząć gotowanie w Twoim Thermomixie.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Smile Jaka wyczerpująca odpowiedź!!!!

Dziękuję! Dziękuję Dziękuję! Bigsmile

Moje cudeńko będzie u mnie w poniedziałek.

Jutro wybieram się na zakupy Smile

Całuję i przytulam Cooking  7


Witaj plastelina,

bardzo nas cieszy Twoje aktywne zaangażowanie i dynamiczne przygotowania.

Oto kilka wskazówek, które przydadzą Ci się podczas gromadzenia dodatków i przyborów kuchennych.

Z doświadczenia naszego oraz użytkowników Thermomixa, odnosząc się do przepisów zawartych chociażby w książce podstawowej "Kulinarne ABC" oraz przepisów na platformie z przepisami na Thermomix ®, polecamy przygotowanie:

dużej salaterki

folii spożywczej (do wysokich temperatur)

folii aluminiowej

wałka do ciasta

blach (keksówka krótka do chlebów, ciast i pasztetów: 30 x 12 x 10 cm, keksówka dłuższa do chlebów: ok. 35 cm, formy prostokątne: 30 x 20 x 6 cm ora 40 x 24 x 6 cm, tortownice o średnicy 22 cm oraz 26 cm, forma do babki 22-24 cm)

naczynia żaroodpornego o wymiarach ok. 28 x 18 cm

papieru do pieczenia

 

opcjonalnie:

kratka do studzenia ciast, pędzelek do ciasta

 

Jeśli jesteś zwolenniczką tart, zaopatrz się w formę o średnicy ok. 26 cm, z kolei do naleśników potrzebna będzie patelnia o średnicy ok. 22 cm.

Przygotowanie koncentratów i bulionów, soli, czy cukru waniliowego wymaga umieszczenia ich i przechowywania w szczelnie zamykanych słoikach typu twist.

Jeśli zamierzasz przygotowywać makarony, przydatna może okazać się maszynka do makaronu.

Podczas tworzenia deserów lodowych, powinnaś zakupić formy silikonowe lub pojemniki plastikowe do zamrażania.

Nieodzowne podczas przygotowywania potraw są jak zawsze:

bezpieczne uchwyty do blach (silikonowe, materiałowe)

ściereczki kuchenne

ręcznik papierowy

łyżki do mieszania

miska

szczypce

garnek

Z zestawieniem przydatnych przyborów kuchennych będziesz mogła zapoznać się w książce podstawowej "Kulinarne ABC", dołączonej do Twojego urządzenia (str. 23). Książka zawiera również takie przydatne informacje, jak przeliczniki miar wagowych, a także wskazówki dotyczące temperatur, czy samych funkcji urządzenia i sposobów ich adaptacji do własnych przepisów w kontekście "myślenia Thermomixowego".

W wolnej chwili zajrzyj na nasz kanał Thermomix Polska na YouTube i zapoznaj się z funkcjami urządzenia oraz wieloma dodatkowymi możliwościami.

Ponadto zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi książkami kulinarnymi (dostępnymi w naszym sklepie internetowym) oraz nośnikami przepisów, które możesz podłączyć bezpośrednio do swojego urządzenia i załadować dodatkowe przepisy (wraz z urządzeniem Thermomix ® TM5 otrzymasz książkę podstawową "Kulinarne ABC" oraz nośnik przepisów "Kulinarne ABC", w sprzedaży posiadamy jeszcze jeden nośnik: "Kuchnia Śródziemnomorska", a wkrótce dostępny będzie także nośnik "Apetyt na wege"). Zakupione nośniki przepisów możesz aktywować w swoim profilu użytkownika na platformie z przepisami na Thermomix ®.

Plastelino, z przyjemnością wdrożymy Cię w każdy dodatkowy temat, tak abyś mogła w pełni cieszyć się gotowaniem w swoim urządzeniu Thermomix ® oraz zastosować wszystkie swoje kulinarne pomysły.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Kochane ponieważ przygotowuję swoją kuchnię na przybycie TM5 to nasuwają mi się pytania.

Chociażby jak dużą blaszkę do ciasta i chleba, pasztetów kupić? Nie mam pojęcia jak dużo ciasta wychodzi z przepisów na TM5.

Może macie kochane jakieś wskazówki dla początkujacych, albo swoje wypracowane patenty, którymi możecie się podzielić.

Buziaki Smile