Forum Wegetariańskie wesele

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Nigdy nie poszedłbym na wesele wegetariańskie. Wesele jest przecież dla Gości, więc każdy powinien mieć prawo wyboru. To samo tyczy się alkoholu. Wesele nie powinno być jakimś obozem pełnym ograniczeń.


Nawiązując do tematu to zgadzam się jak najbardziej z przedmówcami. Organizacja wesela to bardzo duże wyzwanie, szczególnie w dzisiejszych czasach. Do wyboru mamy całą gamme dodatkowych usług, dlatego trzeba wybierać mądrze. Przede wszystkim, kluczowe jest ustalenie budżetu jaki możemy przeznaczyć na ten cel. Sami wiecie jak się może skończyć szukanie idealnych warunków, dość często kredytem. Nie ma chyba gorszego podejścia do sprawy. Zawsze warto kierować się stosunkiem ceny do oferowanej jakości. Doskonale to widać na przykładzie takich dodatków jak oprawa muzyczna. Bez problemu znajdziemy zespoły wesele oferujące bardzo atrakcyjne stawki przy zachowaniu bogatego repertuaru. Pomoże w tym chociażby ten serwis - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/zespoly-weselne,52/ na łamach którego znajdziemy opinie innych klientów. W bazie są zespoły z całego kraju więc jest w czym przebierać Smile


Jeśli chodzi o organizacje wesela to macie jakieś sprawdzone porady? Szczególnie w zakresie atrakcji dla gości Wink


Nie powinno się nikogo do niczego zmuszać. Tych ci lubią mięso do dań wege i wegan do jedzenia mięsa. To działa w 2 strony. Dla każdego coś powinno być. Można zrobić bufety wegańskie ale nie całe wesele dla wszystkich. Widziałam takie. Organizowałam i nie polecam. Wesele powinno być różnorodne pod względem menu, napoi i muzyki. Wszystkiego po trochu.
https://asiaya.pl/mistrzowski-catering-na-wazne-eventy/

Dobry catering dostarczy różnodonego jedzenia.


Czy ktoś ma doświadczenia z organizacją wesela wegetariańskiego?
Dogadaliście się z salą?
Czy może jednak zamawialiście taki catering?