Forum W jakich sklepach kupujecie jedzenie

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mam podobne odczucia co poprzedniczki. Najważniejsze jest zmienić swoje nawyki żywieniowe, a to nie zawsze jest proste. Przez długie lata przyzwyczajamy się do konkretnych składników takich jak m.in. cukier. Szukanie zamienników to pierwszy krok jak należy wykonać. Dobrze się tutaj sprawdzają przykładowo suszone owoce gdyż mają w sobie naturalny cukier. Nie potrzebujemy zjeść tak dużej ilości jak przykładowo ciastek by zaspokoić swoje zapotrzebowanie na słodkości. Oczywiście dobrze jest dodawać także do diety orzechy bo są bardzo zdrowe. Jednymi z najpopularniejszych są orzechy macadamia sklep do kupienia w sieci - https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-pl-1121-ORZECHY-MACADAMIA.html Zawierają głównie nienasycone kwasy tłuszczowe mające wiele właściwości leczninych. Są także dobrym źródłem witamin z grupy A, B i E. To idealne uzupełnienie pełnowartościowej diety w każdej porze roku Smile


Ciekawe podejście.


Arlaa wrote:

Jak w temacie. Czy macie swoje sprawdzone oraz ulubione sklepy, w których kupujecie jedzenie? Jeśli tak to jakie?

W życiu trzeba zawsze szukać motywacji do zmiany. To samo tyczy się zdrowego odżywiania, a naszym impulsem do działania powinien być wynik na wadze. Ludzie starają się szukać zdrowych produktów w sklepach wielkopowierzchniowych. Niestety takie podejście jest skazane na porażkę ponieważ to co w nich znajdziemy to produkty wytwarzane na masową skalę. Zazwyczaj możemy znaleźć na nich logo znanych nam marek, oferujących niską jakość w niskiej cenie. Jednym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie ze specjalistycznych sklepów działających w internecie. Po czym je poznamy? Po dostępności szerokiej gamy produktów bez gluten. W tych bardziej renomowanych znajdziemy nawet chleb bez glutenu - https://smakidiet.pl/produkty-bezglutenowe/pieczywo-bezglutenowe/chleb-bezglutenowy Z takim podejściem będziemy pewni tego co spożywamy na codzień.


Dla mnie najważniejsza jest jakość.


Nie mam ulubionego sklepu, aczkolwiek w ostatnim czasie coraz częściej odwiedzam Netto. Sklep jest dobrze zorganizowany, nie ma bałaganu.
No i szczerze powiedziawszy, dzieciaki mnie trochę męcza abym się tam wybrała na zakupy Sklep ma tearz promocje dedykowana dzieciakom:
https://masakreatywnosci.netto.pl/
Za naklejki mozesz dostać maskotkę. No i przy zakupach od 40 zł dostajesz saszetki z Hey Clay (taka modelina) A z uwagi na to, ze zakupy robie zwylke duże, to dzieciaki mają sporo modeliny.


Jak w temacie. Czy macie swoje sprawdzone oraz ulubione sklepy, w których kupujecie jedzenie? Jeśli tak to jakie?