Forum "ulubione przepisy" po zmianach w serwisie



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mogę odesłać do kolejnego wątku:

http://www.przepisownia.pl/content/moje-ulubione

Obecnie w ten sposób wyglądają ulubione przepisy, w razie problemów - służę pomocą Smile

Pozdrawiam Mixi


Bigsmile Ja już się "przestawiłam" na nowe. potworzyłam sobie swoje rodzaje przepisów i poprzenosiłam do nich te dawne. Jest o.k. Spróbuj Alu, to nie jest trudne. Zastosuj metodę próbi błędó. Uda się na pewno. Powodzenia.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Widzę że i ja mam ten sam problem z ulubionymi ale od ostatniego zapewnienia ze cos się zmieni tj grudzien 2011 nic sie nie zmieniło ulubionych takich jak na poczatku nie ma.


Dziękuję za sugestie. Postaramy się wprowadzić usprawnienia i jak najszybciej zamieścimy informacje.

 

Pozdrawiam Mixi


Wink

ania0001 wrote:

Ja strasznie nie lubię zmian

mam nadzieję że ta jest już ostatnią

też myślałem że zgineły moje ulubione przepisy

ale autor strony

umieścił je po lewej stronie "Moje ulubione przepisy"

i pod spodem kliknąć na" projekty przepisów"

i wyskakują stare  ulubione

tylko autor wie dlaczego nazwał tak tą zakładkę

pozatym w przepisie moim poprzekładały się zdjęcia i sa od końca

Calzonemix w daniach głównych z miesa

Po zmianach w serwisie nie mogę dostać się do listy ulubionych przepisów.

Nie widzę też funkcji dodania przepisu do ulubionych.


Dzięki Pusia. Rzeczywiście odnalazłam  te moje ulubione  w zakładce "projekty przepisów" To nie jest najlepsze rozwiązanie. Zgłaszam potrzebę poprawienia tej opcji. Było lepiej w poprzedniej wersji przepisowni! Po co było poprawiać to, co było dobre? Wiele głosów było  za odpowiednim pogrupowaniem przepisów i tu nie widzę zmian, Może jeszcze ich nie odkryłam. Nie jestem przekonana do potrzeby szukania znajomych i nie uważam, żeby to było kwestią najważniejszą. To przecież nie jest portal stricte społecznościowy. Wydaje mi się, że chodzi tu bardziej o porady kulinarne i te dotyczące obsługi thermomixa. Może jestem w błędzie?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


jeszcze raz pisze jak znalezc "ulubione" bo troche pokrecilam. po zalogowaniu nalezy otworzyc zakladke "przepisy" po prawej stronie. potem po lewej sa "moje przepisy" i pod nimi "moje projekty przepisow" = tu sa umieszczone przez nas przepisy. nizej jest "moje ulubione przepisy" i" projekty przepisow" i tu znajduja sie nasze ulubione.

przy przepisach  tez sa rozne opcje min."dodaj do moich kolekcji" i tu dodajemy wybrane przepisy

pusia


ulubione przepisy mozna znalezc po zalogowaniu sie jest po prawej stronie zakladka przepisy a tam otworzy sie po lewej stronie "projekty przepisow" i to sa ulubione. sprawdzilam moje ulubione tam wlasnie sie znajduja. a pod nazwa ulubione przepisy sa moje wlasne. troche to dziwne. nie bojcie sie szukac. pozdrawiam

pusia


Ja też nie wiem gdzie się podziały moje ulubione przepisy zgromadzone w poprzedniej wersji przepisowni. Jakoś trzeba się będzie do nowej przyzwyczaić i ją poznać. Nie wszystko jest dla mnie jeszcze jasne.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Po zmianach w serwisie nie mogę dostać się do listy ulubionych przepisów.

Nie widzę też funkcji dodania przepisu do ulubionych.