Forum Problemy z reklamacją



2 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cześć, dzień dobry, mam problem z moim TM5.

Kupiłam go w lutym 2019 i przez rok działał ok. Po roku co jakiś czas urządzenie zaczęło się zatrzymywać w trakcie pracy i zaczął pojawiać się komunikat C52 i tekst o niewłaściwym włożeniu naczynia lub brudnych stykach. Pucowałam więc te styki jak oszalała, układałam naycznie idealnie co do milimetra, a komunikat pojawiał się coraz częściej. W końcu doszło do tego, że potrafił zatrzymać się co 10 sekund. Nie nadawał się do użytku, nawet nie będę się produkowała ile składników i czasu przez to zmarnowałam. Oddałam urządzenie do serwisu. W ramach naprawy wymieniono mi urządzenie miksujące na nowe i odesłano sprzęt. I owszem działał dobrzez, przez okrągły rok.

Równiutko po roku, nawet w tym samym miesiącu powtórka z rozrywki, bład C52, komunikat i zatrzymywanie się urządzenia. Ponownie zgłosiłam się do serwisu, tym razem ze stanowczym żądaniem wyminay urządzenia na nowe. Oczywiście olano moje roszczenia, ponownie wymieniono naczynie miksujące i coś w środku i odesłano mi sprzęt. Problem w tym, że naczynie jest w okropnym stanie, niby nowe, ale w środku na dnie umazane jakimś czarnym smarem, którego nie domywa zmywarka ani gąbka. Boję się, że to czarne coś będzie uwalniało się do potraw. Zgłosiłam się po raz enty do serwisu. W odpowiedzi poinformowano mnie, że wysyłają kuriera z kolejnym (już 4!) naczyniem, a to brudne mam oddać kurierowi. I owszem, kurier przybył, ale tego brudnego nayczynia wziąć nie chciał, bo nie miał zlecenia. Przywiózł mi za to nowe naczynie, które również jest umazane tym czymś, a żeby było zabawniej, to nie pasuje do mojego TM5, bo jest to naczynie z wersji TM6.

Mam już dosyć przepychania się z beznadziejną obsługą, która zlewa moje maile, nie odpisuje po 2 tygodnie, mam dwa brudne naczynia, w tym jedno niepasujące i bubla za 5 tysięcy, który co roku się psuje i pewnie za rok znów nawali. Czy jest jakiś sposób na tak beznadziejną obsługę klienta? Ktoś miał podobny problem? Gdzie się zgłosić? Do UOKiK? Poratujcie dobrą radą, bo aktualnie mam ochotę sprzedać tego złoma i zapomnieć w ogóle o TM i vorverk. Tylko kto mi kupi taki szajs Aw

Pozdrawiam
Kasza