Forum Kiedy otrzymam urządzenie Thermomix® TM6?


Edytowane przez: Mixi na 08.03.2019 - 21:58

8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Poszukuje Termomixa ,jego pierwszego modelu.Chetnie odkupie z drugiej reki w dobrym stanie.Potrzebuje dla corki ktora stawia pietwsze kroki w kuchni i chcialabym zobaczyc czy jej sie spodoba taki sposob gotowania a jednoczesnie nie poniesc wysokich kosztow gdyby moja inicjatywa okazala by sie nie trafiona. Czekam na podpiwiedzi lub oferty .Wiem ze wiele gospodyn czesto zamienia stare modele na nowe a ja chcialabym dokonac transakcji odwrotnej .


No niestety najwcześniej maj - jak zrobiłaś przedpłatę to pytaj przedstawiciela Smile


Witam,
Zrobiłam przedpłatę na Termomix TM6 i juz nie mogę się doczekać kiedy z niego skorzystam:) Czy jest szansa na szybsza dostawę urządzenia niż maj?
Pozdrawiam


Różnice są fajnie opisane tutaj : http://pachnie-i-chrupie.pl/thermomix-tm6-czym-sie-rozni-od-tm5/
Prezentacji za bardzo być nie może bo mało kto go ma - tylko w formie przedstprzedaży. Z zaliczką 500 zł


Dzień dobry, TM6 będzie dostępny w sprzedaży w maju 2019 roku. Do jednych z najważniejszych różnic należy: - większy ekran dotykowy - nowe tryby: Wysokie Temperatury, Sous-vide, Wolne Gotowanie oraz Fermentowanie - wbudowane Wi-Fi i platforma Cookidoo®

Pozdrawiam Mixi


Witam, mam pytanie jaką różnica między tm5 a tm 6 bo jestem zainteresowany kupnem termomixa . Czy można zamówić i kupić czy tylko przez prezentację , pozdrawiam


Zamawiając urządzenie w przedsprzedaży, otrzymujesz możliwość prezentacji i finalizacji zakupu w pierwszej kolejności. W regularnej sprzedaży zazwyczaj urządzenie jest dostarczane bezpośrednio na prezentacji lub do 14 dni.

Pozdrawiam Mixi