Forum jakie potrawy może przygotować mały kucharz w swoim małym TM31.



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Danuśka1801,bardzo miło nam Ciebie powitać na Przepisowni.Cieszymy się, że dołączyłaś do grona użytkowników Thermomixa. Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub Przepisów Thermomix ®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy. Jeśli jesteś zarejestrowana na Facebooku, polecamy polubić nasz profil Thermomix Polska, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®.Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Smile


Witam wszystkich fanów TM. Kupiła niedawno TM31dla dzieci w prezencie urodzinowym dla mojego wnusia który uwielbia pitrasić. Nie mam zbyt wielu pomysłów na lekkie desery i sałatki które mógłby sobie przygotowywać. Może ktoś z Was teź ma małego TM i może pod powiedzieć kilka sugestii na ten temat.