Forum jaki wybrać dekorator do tortów, wyciskacz do ciastek?


Edytowane przez: lidien na 18.04.2012 - 18:57

11 odpowiedzi | Ostatni wpis

myślę, że problemu z wysyłką nie powinni robić. sama zamawiałam wielokrotnie z Allegro do Norwegii jak tam mieszkałam. Ale to sprawa indywidualna i dobre chęci każdego sprzedawcy:)


Tak, ja te kupuje. Wyslalam im wiadomosc, czy wysylaja paczki za granice i po ile... Jest tyle rzeczy o wiele tanszych, niz u nas:( Aw . Zobaczymy, co mi odpowiedza. Cos bym sobie kupila...;) Wink Jesli sie polaci. Szpryca kosztuje 135zl, a tutaj ok. 50eu (ponad 2-wie stòwkiJ) Crazy Crazy Crazy Crazy ). Zobaczymy... Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            



Znalazlas Wilton'a? Ja tutaj zaplacilam 50 euro za wyciskacz do ciastek, a za strzykawke, nie wiem, ale cena jest podobna,; bo dostalam kilka lat temu na gwiazdke od mojej còrki;)  I jak ci sie widza te rzeczy? Material jest niezniszczalny. Popatrz i polskie produkty, jak tutaj radza uzytkownicy, ; ja nie znam polskich. Zròb ten zakup raz, a porzadnie Bigsmile . To juz bedzie.... Widzialas wyciskacz Wilton'a za 130 euro? Super cena. Oplaci mi sie kupic cos w Polsce, jak bede kiedys. Widzialas pod moimi "muffin", na zdjeciu, strzykawke? To jest wlasnie ta. Daj znac, jak rozwiazesz ten "problem". Milego dnia Love Love Love Love Love Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


na portalu tortownia są fajne rzeczy, czasami w tchibo są foremki itp. Cooking  7


znalazłam, taki wyciskać do ciasteczek kosztuje ok. 70 zł w zależności od modelu i 130zł. tak samo z dekoratorem do tortów


Wilton, to angielska firma, ktòra sie zajmuje dzialem dekoracji i produktòw slodkich. Maja wszystko, co potrzeba. Wszystko dobrej jakosci. Kosztuje troche wiecej, moze, ale oplaci sie. To troche tak, jak TM. Szkoda pieniedzy, a pòzniej sie nie zaluje. Produkty tej marki sa i w Polsce. Spròbujcie poszukac wiecej info na internecie;)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


No tak, ale u nas o takiej fimie chyba nikt nie słyszał. Ja mam taki zwykły wyciskacz ,za - chyba 9zł,  kupiony w Realu" i też daję radę. Ostatecznie tortów nie robię na sprzedaż! Do moich prywatnych celów też wystarczy!  Do ciast kruchych nie spotkałam. Ale jestem cofnięta?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ja uzywam firmy Wilton, 8)  Mam strzykawke do dekoracji i wyciskacz do ciastek. Firma jest solidna, a produkty wykonane z porzadnego materialu.:)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


witam, proszę o podzielenie się  opiniami na temat dekoratora do tortów i wyciskacza do robienia ciastek kruchych.

uwielbiam robić ciasteczka domowe a taka maszynka znacznie ułatwiłaby mi produkcję Bigsmile

widzę w sklepach dużo tych urządzeń (cena ok,.30-40 zł) ale wydają się jednokrotnego urzytku. czy taki sprzęt sklepowy "bezfirmowy" wart jest tych pieniędzy?

Jeśli ktoś posiada coś takiego, to jakiej firmy sprzęt? jakie są Wasze opinie na temat takiego produktu?

proszę o podzielenie się opiniami.

pozdrawiam

Lidia