Forum FIRMA ZESZŁA NA PSY!



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Droga Jago,
Zawsze dokładamy nawiększych starań aby zarówno nasze urządzenie, jak i poziom świadczonych przez nas usług był na jak najwyższym poziomie.
Aby dokładnie zweryfikować Twoją sytuację, poprosimy wiadomość na adres mailowy Kontakt@vorwerk.pl.

Pozdrawiam Mixi


Widocznie trafił się Pani gorszy egzemplaż lub Pani go niewłaściwie użytkuje. Ja mam 2 TM5 nie stygną od prawie dwuch lat i nic ......


Urządzenie to było marzeniem wielu osób, a jeszcze ile o nim marzy... Gdyby ludzie zechcieli czytać fora, dowiedzieliby się, że thermomix tm 5 to bubel wart majątek. Serwisanci to partacze. Firma czeka, aż minie gwarancja, a wtedy zaczyna się wykańczanie kupującego. Wstyd! Kiedyś liczyła się jakość, teraz ilość. Firma, a raczej pracujący w niej ludzie, oszukują klientów, którzy najczęściej biorą kredyt, aby w domu mieć złom zwany thermomixem.
Straciłam zaufanie do serwisantów i prezesów firmy. Oszuści i tyle! Gwarancja mojego urządzenia mija za chwilę, a w naprawie jest drugi raz.
Znów oddadzą i będą czekać na koniec gwarancji, a wtedy otwieraj portfel, kobieto naiwna!

jaga