Forum cook-key



28 odpowiedzi | Ostatni wpis

witam, wlasnie dostalem moje cook-key, aktualizacja przebiegla bez problemow, synchronizacja szybciutk i wszystko smiga:D

Co najlepsze logujac siee na angielska strone cookido oraz niemiecka mamy dostep do chniejszych kolekcji a wiec do nowych kiazek takich jak np ,,wyspy brytyjskie na talerzu,, Oczywiscie kolekcje z zagranicznych wersji sa w tamtejszych jezykach ale jak dla mnie super sprawa bo dochodza mi niemcy i wielka brytania, co do francji, hiszpani itp nie patrze bo jezykow juz nie znam ale polecam, jest sporo roznic i innch kolekcji orazksiazek. nawet abc w poszczegolnych krajach ma niektor inne przepisy:)


@Piotrekj66

czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 3-5 dni roboczych.

Odnośnie samego abonamentu- w przypadku pojawiania się nowych kolekcji, będzie mieć Pan do nich dostęp. Natomiast jeżeli chodzi o książki, tuż po opublikowaniu danej książki może być ona jeszcze niedostępna na platformie www.cookidoo.pl. W momencie jak będzie już umieszczona na platformie, będzie można korzystać z niej w ramach abonamentu.

@AnnaGie,

obecnie nie ma możliwości przesyłania własnych przepisów. Można korzystać z tych przepisów, które są widoczne na platformie www.cookidoo.pl.

Odnośnie aplikacji na system Android- nie wykluczamy takiego wdrożenia w przyszłości. Jeżeli coś zmieni się w tym temacie, będziemy informować na naszych stronach.

Miłego dnia! Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi,

Zastanawiam się nad zakupem nośnika.

Mam wiele przepisów w formie plików pdf lub w innym formacie.

Czy takie przepisy będę mogła przesłac na urządzenie cookidoo?

Dodatkowe pytanie - być może już padło w innym temacie. Kiedy będzie dostępna aplikacja na urządzenia mobilne Android?

-> odnalazłam wypowiedz z grudnia 2014:

15.12.2014 - 10:46

Niestety obecnie aplikacja taka jest w dalszych planach.

Pozdrawiam Mixi"

Czy są jakieś wieści?

Dziekuje,

Anna


witam, w sobote zamowilem cook-key i dzis dostalem maila ze wyslano, jaka jest szansa ze do czwartku dojdzie?:)

jeszcze takie pytanko jak pojaw sie nowa ksiazka z czytnikiem w sklepie to ja majac abonament od razu uzyskam do tego czytnika dostep przez platforme? czy nowe ksiazki nie beda dodawane do kolekcji a jeynie pojedyncze mniejsze kolekcje, bo widze ze do tej pory kazda ksiazka ktora mial czytnik jest dostepna


Dzisiaj odebrałam i pierwszy raz, użylam cook keya i jak na razie jestem zadowolona, chociaz mialam obawy po przeczytaniu opini innych. Wszystko dziala jak nalezy, pięknie sie łączy z netem no może trochę wolno jak na nasze szybkie życie Wink Po za instalowaniu cooka oprogramowanie zostalo zaktualizowane cook key zaświecił się pięknie na zielono i otworzył drzwi Smile do wszystkich przepisow z platformy oby tak dalej.

Mam nadzieję, ze tak już będzie do końca.


ja niestety jestem średnio zadowolona - łączy się z netem kiedy chce ....


W niedzielę 5.02 wieczorem miałam ten sam problem co Thor; wyświetlał się ten sam błąd... Zmartwiłam się, bo ogólnie Cook-key to super udogodnienie w kuchni. W geście rozpaczy napisałam do Thermomix Polska na fB. W poniedziałek mi odpisali, że już nie powinno być problemu. Wczoraj niestety byłam tak zarobiona, że nie miałam czasu tego sprawdzić.

Dziś wypróbowane i... działa! Bez problemu działają wszystkie funkcje i mogę się łączyć z platformą i korzystać ze wszystkich przepisów, które wyświetlają mi się na ekranie TM5. Ufff, po problemie Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Wlaśnie zamówiłam cook-key i jestem przerażona postem Thor. Czy MIXI jakoś to zdementuje i wyjasni o co chodzi z tymi problemami ? Nie chcę mieć w domu bubla za 400 zł.


Witam wszystkich,

kilka wrażeń po podłączeniu cookie do TM5 - niestety ku przestrodze.

Cookie ładnie łączy się z domową siecią, wychodzi do internetu, nie łączy się natomiast z serwerem Vorwerka. Błąd C584. Okazuje się (gdy poszperać w necie) jak u większości użytkowników.

Idea cookie jest ciekawa, tylko okazuje się nie działa. Problem znany, dotyczy wielu krajów i leży po stronie Vorwerka - ich serwer nie synchronizuje się z cookie. Problem jest znany w innych krajach w kórych cookie ruszyło wcześniej - Francji, Niemczech - proszę sobie wpisać w wyszukiwarkę hasło "thermomix error c584" albo "thermomix fehler c584", opcjonalnie "thermomix error c582" albo "thermomix fehler c582"

O na przykład tutaj, na vorwerkowej stronie:

https://www.rezeptwelt.de/forum/cook-key-fehler-c582/15699

Problem znany i pewnie typowy - serwery nie ogarniają tysięcy zapytań od urządzeń. Tym co się udało szynchronizować (np. w Niemczech) "w godzinach szczytu" i tak tracą połączenie z serwerem.

Podsumowując: jak kupować to za rok jak się ogarną. Abonament na rok do przepisów można kupić za ok. 1/3 ceny cookiego. A tak kupując cookie, dostajemy abonament na 6 miesięcy i niedziałającą usugę - i to wszystko za 400 zł. Warto? Obiektywnie chyba nie. Niedziałający (niezsynchronizowany) cookie jest tylko zieloną lampką przy urządzeniu, absolutnie niczego nie wnosi ponad książkę na nośniku ABC.

Mam nadzieję, że pomogłem w decyzji. Swój oddaję. Będzie to pewnie ciekawe przeżycie, bo zwróćcie uwagę cookie sprzedaje nam vorwerk w szwajcarii (ach te podatki :). Kupię jak będzie stabilnie działało (za rok?).

Pozdrawiam

Thor


@Gladzinka,

obecnie przepisy z ksiązki "Tak lubię gotować" nie są dostępne na platformie www.cookidoo.pl.

Miłego dnia,

Pozdrawiam Mixi


Mam jeszcze jedno pytanie posiadam oryginalną ksiazkę " Tak lubie gotowac" czy i jak mogę ją dodac do swojej kolekcji przepisow na www.cookido. Chcialabym mieć dostep do tych przepisow tak jak mam dostęp do przepusow z ksiązki ABC .

Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na inf.


@ryszardbro,

przesyłka powinna dojść w przeciągu 3-5 dni roboczych.

Pozdrawiam Mixi


Po jakim czasie od zakupu dochodzi przesyłka z cook-key?


dostałam linka do zakupu cook-keya juz jakis czas temu, dzisiaj chciałam skorzystrać ale sklep internetowy jest niedostępny...


ewqa,
dodatkowe opłaty nie pojawiają się standardowo, czasami taka sytuacja występuję i może wynikać z zapisów w umowie na kartę

Pozdrawiam Mixi


Mini... jaka miałaś opłatę za zakup cook-keya? Prowizje?


Mixi dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam


@Gladzinka,

jeżeli nie zdecydujesz się na wykupienie abonamentu, będziesz mieć dostęp do przepisów, które znajdują się w Twojej skarbnicy przepisów na platformie www.cookidoo.pl . Przepisy z Przepisowni nie będą dostępne.

Miłego dnia Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam

Czy ktos wie w jaki sposób będzie można korzystać z cook key jeśli abonamentu nie opłacimy ?

Czy będzie dostęp do przepisów jeśli tak to do jakich ? Czy np do przepisów z przepisowni ?

Pozdrawiam


Tak, właśnie.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzięki za informację.
Czyli cały koszt ,, full pakiet'' to te 139zł rocznie.

GusGus, tak jest dostęp do całej kolekcji i nic nie trzeba dokupować. Będzie tak zawsze jeżli masz opłacony abonament. Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


gabi49
W cenie abonamentu jest dostęp do wszystkich kolekcji?
Już nie trzeba niczego więcej dokupować? To jest jakaś promocja czy cały czas tak będzie?

Cook-Key jest świetny. Właśnie używam go od dwóch dni. Myślę, że abonament 139 zł na rok to nie jest wiele, zwłaszcza, że mam dostep do wszystkich kolekcji. To własciwie rownowartość 10 kolekcji, a jest ich dużo więcej. No i własciwie są niepotrzebne inne nośniki (ABC, Kuchnia Śródziemnomorska), które można sprzedać. Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Prowizja jest naliczana w zalezności od banku (tę informację umieszczono dzisiaj na stronie), każdy bank ma inną, najlepiej pytać bezpośrednio u źródła. Co do kolekcji to przez pół roku przy zakupie cook-key ma się dostep do nich wszystkich. Miesięczny abonameny to 139 na rok lub kupując sobie samemu kolekcje według upodobań i smaków.


Fajny dodatek ale drogi. Sam zakup jak piszesz do przeżycia ale konieczność płacenia za każdą kolekcję którą by się chciało na nim mieć, skutecznie mnie zniechęca do zakupu.

Z chęcią bym poczytał opinie z użytkowania osoób które go nabyły.


Hej! Zamówił już ktoś cook-keya? o co chodzi z tymi dodatkowymi opłatami karta kredytową i czy tylko kartą można zapłacić?? Chciałabym mieć go na świeta ale jak mam zapłacić 399 plus jakąś prowizję (jeszcze niewiadomo jaką) za opłatę to już mi się nie bardzo podoba...