Forum Zmiany na koncie



23 odpowiedzi | Ostatni wpis

Ito jest to co po kilku tygodniach zmagań widzą wszyscy .A ten facet ro  satyryk Krzysztof Daukszewicz. Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Haneczko, a ja mam Cię wciąż w różowej bluzeczce, u boku jakiegoś facecika Bigsmile


Haniu, u mnie to sie przedstawia tak: tutaj mam Cie cala powiedzmy, z plecakiem, ubrana na bialo. Na Twoim profilu mam Cie z facetem, w Twoich przepisach, zas, mam Cie bez glowy :D :D :D Bigsmile Bigsmile Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


:D Haniu, a ja nadal mam Cię bez głowy. Ha, ha, ha

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Smile Haniu a ja mam Twoje z plecakiem i z głową Bigsmile sprawdziłam w tej chwili Bigsmile Bigsmile Bigsmile Love


Ale cyrki :D Wink ja mam u siebie to letnie na statku i z głową ale próbowałam wstawić takie z Daukszewiczem .Zobaczymy kiedy będzie dostępne :D Love

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Smile Haniu przed chwilą nie miałam żadnego zdjęcia tylko aparat ;)  w tej chwili mam Twoje zdjęcie z plecakiem i z głową hihihihi Love


:DAle jazda każdy ma inne zdjęcie Grażynko czy na zdjęciu mam głowę?Wstawiam teraz zdjęcie z Daukszewiczem ,może nareszcie wszyscy będą mieli takie same Wink Love

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


:DDziewczyny spróbuję przywrócić moją głowe,bo ja nie mam wcale podglądu,ale też dobrze jak w moim wieku można stracić głowę.znajdę jakieś zdjęcie z głową

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Smile :D Bigsmile Ja mam zdjęcie  Hani z plecakiem w parku  Love


Smile Bigsmile Ja też nie widzę Twojej głowy Haniu.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Haniu wczoraj widziałam inne Twoje zdjęcie   Smile  Takie w parku, w kurteczce z plecakiem  :D  A dziś się zmieniło na bardziej letnie ale u siebie nie widzę Twojej głowy  Puzzled  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


I ja "mam" letnia Hanie na widoku Bigsmile Bigsmile Bigsmile Wink Wink Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Smile Elu ja rownież widzę na profilu Twoje nowe zdjęcie  Bigsmile Jesteś Super  Love Love Love Love Bigsmile Bigsmile Jesteście Wszystkie Wspaniałe Miłośniczki TM. Bigsmile Love Buziaczki  Love Love


;)Lubię zmiany ,jak mam chandrę zimową,to dobrze popatrzeć na letnie zdjęcia Wink Love

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Smile Haniu a ja widzę Twoje 3 zdięcia Bigsmile   Na profilu masz zmienione zdjęcie ale nie ma go przy Twoich przepisach. Przepisy mają stare zdjecie i już nowe ale nie z profilu :)  Super Kobitka na profilu Love Bigsmile Love   Pozdrawiam serdecznie Bigsmile Love


Już się też przekonałam ,bo przy pisaniu komentarza się widzę natomiast na profilu mam stare. Wink Dzięki za pomoc Cool

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu, chyba jest tak jak pisze Veronika. Ja już Cię widzę po zmianie  :D   Smile  Wczoraj próbowałam zmienić swoje zdjęcie i nie widzę zmian... a Vercia widzi  Bigsmile  Pozdrawiam

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Z tego co wiem, z ostatniego mojego doswiadczenia, po wstawieniu zdjecia, trzeba poczekac kilka dni. Jak ostatni raz wstawilam, po 2-3 dniach widzieli mnie uzytkownicy, a ja siebie jeszcze nie, tzn. widzialam stare zdjecie. Potem wszystko sie naprawilo samo :)  Teraz to nie wiem, trzeba zapytac Mixi, czy dziala to szybciej, czy jak przedtem Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


:DWiem Magi że to trudne.Może Mixi poradzi coś na to? Wink Fajnie by było szybko zmieniać ,bo można uaktualniać zdjęcia w zależnosci od nastroju.Najgorzej ,że nie wiesz  przy różnych kombinacjach ,które zostanie zapisane Crazy Puzzled

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu musisz próbować do skutku. ja miałam też problem i to przez kilka dni wstawiałam nowe zdjęcie a go nie było w ogóle widać Tongue nie wiem czyja to byla wina ale po dlugim czasie w końcu sie udało :D tak więc moge ci tylko zyczyć wytrwałości :D pozdrawiam :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witam mam pytanie Cool W jaki sposób można szybko zmienić zdjęcie w profilu?Fajnie by było ,żeby wprowadzenie zmian było proste ,łatwe i przyjemne.Ja od kilku dni próbuję ale nie wychodzi  jak trzeba, a fajnie by było mieć taką możliwość. Wink Love

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.