Forum "Zdobyte Punkty"



30 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mixi dziękuję za wyjaśnienia  Smile  Pozdrawiam serdecznie  :D 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Za dwa komentarze jest jeden punkt, dokładnie jak w opisie powyżej Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi a mnie za każdy dodany komentarz dodają się 2 punkty, a nie 1/2  Smile  Czy na pewno za dwa komentarze jest 1 punkt, czy raczej za jeden komentarz są dodawane 2 punkty  :D  Pozdrawiam serdecznie  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Szczegółowa informacj o punktach poniżej:

Za co otrzymujemy punkty aktywności?

• 2 komentarze to 1 punkt

• Ocena 2 przepisów to 1 punkt

• Utworzenie 1 przepisu: pełny przepis = 10 punktów, tylko obowiązkowe pola = 5 punktów

• Dodanie 1 znajomego to 1 punkt

Punkty na fartuchu profilowym

Do osiągnięcia określonego poziomu potrzebne są następujące ilości punktów:

• 1/1 punkt

• 2/25 punktów

• 3/50 punktów

• 4/100 punktów

• 5/200 punktów

• 6/400 punktów

• 7/800 punktów

• 8/1600 punktów

• 9/3200 punktów

Pozdrawiam Mixi


Smile Pięknie dziękuję za wyjaśnienia Smile Pozdrawiam serdecznie Bigsmile Love


o, w końcu dotarłam do tego tematu. Myślę tak samo jak Gabi. Udzielam się na wielu forach i na wszystkich od razu widać, w których tematach coś się wydarzyło. A tutaj trzeba zaglądać w każdy temat. Cieszę się, że forum bardzo się ostatnio zaktywizowało i chętnie bym się bardziej udzielała, ale wiem, że już niedługo nie będę mieć tyle czasu, żeby wchodzić w każdy temat. Mam nadzieję, że Drodzy Administratorzy coś temu zaradzą Smile

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Dzięki Mixi. Zawsze coś można przecież udoskonalić. Ja jstem osobą bardzo wygodną i lubię sobie ułatwiac życie, jeśli to tylko jest możliwe.;)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Rozumiem o co chodzi. Jedynym wyjściem byłoby różnorodne oznaczenie tematów nowo utworzonych, ale w tym momencie użytkownik nie wiedziałby czy pojawił się nowy wpis, temat, wątek. Oczywiście podeślę ten pomysł do rozpatrzenia administratorom.

Pozdrawiam Mixi


Chodzi mi o to, że na Forum jest kilkanascie  dużych grup tematycznych, np. "Społeczność", w ramch "Społeczności" są tematy, np. "prośby i sugestie", a potem jeszcze kolejno podtematy, np: "zdobyte punkty" . Gwiazdka, że jest nowy komentarz, pojawia się dopiero po wejściu w podtemat "zdobyte punkty". Wcześniej nie ma  informacji o nowym komentarzu. Nie wiem już, czy coś nie pomieszałam, bo wchodzę kolejno na wszystkie tematy

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzięki Vigosz

Pozdrawiam Mixi


gabi49 wrote:

Mixi, jeszcze jedna sprawa: Dlaczego w głównych grupach tematycznych na FORUM nie ma plusików jak jest jakaś nowa wypowiedź? Plusiki są dopiero widoczne jak wejdzie się w podtemat. trzeba sporo czasu, żeby zajrzeć co się gdzies dzieje. pomyśl o tym, nie wiem czy mnie zrozumiesz, czy właściwie opisałam spraweę?:)

plusiki pojawiają się jak są jakieś nowe wpisy

po lewej stronie

jak z wpisami się zapoznasz zamieniają sie w znak równości

wydaje mi się że technicznie nie jest to do ogarnięcia

chyba że zaistniejesz na forum we wszystkich tematach wtedy dostaniesz powiadomienie co w danym temacie na forum sie zmieniło,ale wtedy bedziesz miała skrzynkę zasypaną informacjami z przepisowni

 


gabi49 wrote:

Mixi, jeszcze jedna sprawa: Dlaczego w głównych grupach tematycznych na FORUM nie ma plusików jak jest jakaś nowa wypowiedź? Plusiki są dopiero widoczne jak wejdzie się w podtemat. trzeba sporo czasu, żeby zajrzeć co się gdzies dzieje. pomyśl o tym, nie wiem czy mnie zrozumiesz, czy właściwie opisałam spraweę?:)

Niestety nie rozumiem.

Pozdrawiam Mixi


gabi49 wrote:

Mixi, a czy są punkty za popularyzację przepisów?  Podziękowania są, ale czy tylko? Podziwiam Cię, kiedy Ty śpisz? Pozdrawiam.

Punkty są za przepisy, zdjęcia, wpisy, wiadomości i znajomości Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi, jeszcze jedna sprawa: Dlaczego w głównych grupach tematycznych na FORUM nie ma plusików jak jest jakaś nowa wypowiedź? Plusiki są dopiero widoczne jak wejdzie się w podtemat. trzeba sporo czasu, żeby zajrzeć co się gdzies dzieje. pomyśl o tym, nie wiem czy mnie zrozumiesz, czy właściwie opisałam spraweę?:)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mixi, a czy są punkty za popularyzację przepisów?  Podziękowania są, ale czy tylko? Podziwiam Cię, kiedy Ty śpisz? Pozdrawiam.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mixi jest jedną osobą:) Bardzo dziękuję za słowa uznania:)

Wesołych Świąt gabi49!

Pozdrawiam Mixi


Wielkie wyrazy uznania dla Mixi za stałe czuwanie nad glosami w "przepisowni" i szybką, rzeczową odpowiedź. Mixi , a moze Ty nie jesteś jedną osobą? Nie wyobrażam sobie, żebyś mogła sidzieć w komputerze 24 godziny na dobę. Bez względu jednak na ilość Mixi, tutaj jest fajnie. Pozdrawiam wszystkich : mocno aktywnych i mniej aktywnych. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dziękuje za podpowiedź, będe wiedziała do kogo się zglosić z problemami z przepisami. 


My również nie rozumiemy dlaczego nasi użytkownicy nie chcą się zaktywizować na forum, zwłaszcza, że jest dużo informacji, którymi można się dzielić, dużo wskazówek, porad, które ułatwią użytkowanie Thermomixa. Jeżeli jest jakiś problem z przepisem warto napisać do użytkownika Sylwia Kotowska, naszego specjalisty ds. przepisów. Ja zawsze chętnie pomogę, ale wsparcie byłoby naprawdę mile widziane.

Pozdrawiam Mixi


Jestem tu od około miesiąca i chętnie wymieniłabym się doświadczeniem w gotowaniu z TM ale na forum jest tylko kilka (może ok 10) osób które się udzielają. Gotuję w TM krótko więc czasami mam roźne problemy i nie bardzo wiem do kogo mam się z tym zwrócic więc najcześćiej dzownie do przyjaciołki by pilnie mi w czymś pomogla- gdyby na forum było wiecej osób aktywnych pewnie zaczęłoby tętnić swoim życiem a teraz niestety mam wrażenie, że poza ta garstką osób tu nikogo nie ma. Tu jest chyba 7 tys osób zapisanych- a posty pisze może 100.Choć i w to wątpię. 


 Zgadzam sie8)  Moze to zacheciloby uzytkownikòw do aktywnosci !!!  Brava Ela Love   Swietny pomysl:)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Popieram pomysł Eli. To może zachęcić pozostałych użytkowników do aktywności , a nie tylko biernego obserwowania i ściągania przepisów.:)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


A może co jakiś czas warto by było tych najaktywniejszych nagrodzić jakąś książką? Albo pod koniec roku kalendarzem Vorwerku na rok następny?  :D

Pozdrawiam serdecznie

Elżbieta Książczak

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Ja również dziękuję i pozdrawiam.:)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Cooking  10

pięknie dziękuję za wyjaśnienia


Za każdą aktywność jest dodawany punkt - komentarze itp.

Zdobyte punkty pozwolą użytkownikom odnaleźć ekspertów w naszej społeczności.

 

Pozdrawiam Mixi


Jak są liczone te punkty? Czy za każdy rodzaj aktywności jest 1 punkt?  Do czego one będą służyć? Myślę, że to zainteresuje i zmobilizuje uczestników.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Punkty otrzymuje każdy użytkownik za aktywność na forum, Przepisowni, zamieszczanie przepisów itp.

 

Pozdrawiam Mixi


Zauważyłem w nowym wydaniu Przepisowni

że pod Nikiem mam Ilość zdobytych punktów w moim przypadku 57

za co je dostałem i do czego one służą?

Pozdrawiam serdecznie Cooking  1