Forum Witam



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cześć Kasiu! Bardzo szybko przyzwyczaisz się do termo  Smile Ja swojego zakupiłam od razu po slubie  Bigsmile a to tylko dlatego ze miała go moja mama. Nie wyobrażam sobie kuchni bez termo  Love

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witam Kasiu :D fajnie że z nami jesteś :D napewno z TM polubisz wszystkie prace w kuchni Wink ja z moim nawet rozmawiam hihihi Wink Bigsmile życz Bigsmile

Życze powodzenia w gotowaniu i smacznych potraw, a my czekamy na Twoje przepisy Smile

Pozdrawiam Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Cooking  7 Witaj Kasiu Smile dzieki TM polubisz pieczenie Wink Ja upiekłam makowiec w TM i nawet szybko mi to poszło, bo Thermomix za mnie ucierał mak i ubijał białka itd. Super sprawa a przepisów na przepisowni jest sporo :D Bigsmile   jest w czym wybierać Cool Cool Kasiu Odwagi poradzisz sobie Smile Pozdrawiam serdecznie Love

 


Witamy Smile


Witaj Kasiu:)  Jesli zagoscisz na stale, bedziemy sie cieszyc Party Party Znajdziesz tu tyle przepisòw, ze polubisz i pieczenie Bigsmile Wink Wink Cooking  7 Jeszcze raz witam i milej zabawy z TM Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bardzo się cieszę i witam w naszym Thermomixowym gronie Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam

od niedawna jestem posiadaczką TM i coraz bardziej sie ciesze że go wybrałam.

Uwielbiam gotować trochę mniej piec i wypiekać.

W mojej 4 osobowej zapracowanej rodzince to był strzał w 10 Smile

Mam nadzieję zagościc tu na stałę Wink