Forum Witam



12 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Dagmaro, witaj Mario Smile Witam się i ja, i bardzo się cieszę że jest nas coraz więcej Smile Dzielcie się wrażeniami i swoimi przepisami, wstawiajcie opinie do przepisów, które wykorzystujecie... I zaglądajcie tu często, bo tu jest naprawdę miło i wesoło :) 

Pozdrawiam serdecznie, Ela z Mazowsza

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witaj Dagmaro Smile

Fajnie, że TM nie jest CI obcy. Czekam na przepisy Smile i twoje doświadczenia z TM.

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


chciałam się przywitać

jestem Dagmara, posiadaczką Thermomixa jestem od lipca 2013 roku jednak pierwsze zetknięcie z Thermonixem miałam 14 lat temu :), moja mama jest posiadaczka wcześniejszej wersji Smile

pozdrawiam wszystkich


Witaj w naszym gronie :)  Wszyscy tu troche zakreceni, ale sluza porada i pomoca zawsze Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj Marysiu w gronie naszych zakręconych dziewczyn  Bigsmile

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Smile Pozwól Mario Cię przywitać w naszym gronie Cooking  7 W razie "cóś"  ;)  możesz liczyć na naszą pomoc Hania z Łodzi

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


I ja również witam w naszym gronie  Smile

Pozdrawiam Monika z miasta Grażyny  :D

Jeśli coś Ci nie wychodzi użyj Thermomixa Wink


Witaj w naszym cudownym gronie Smile w razie problemów pisz Smile

Pozdrawiam Mixi


smileys Witaj Mario wśród Thermomaniaków ! smileys Fajnie ,że do Nas dołączyłaś ! smileys Życzę Ci miłej zabawy podczas kucharzenia z TM smileys

      :D Pozdrawiam serdecznie, Monika


Witaj Mario Love Cieszę się, że dołączyłaś do Pozytywnie Zakręconych Bigsmile Party Love Napisz co najlepiej lubisz gotować w Termosiu ??

Pozdrawiam bardzo serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Witam Wszystkich  :)

i w końcu stało się -  4 dni temu stałam się szczęśliwą posiadaczką Termomixa i całkowicie mnie pochłonął.

Z tym większą przyjemnością dołączam do Waszego grona, licząc na wsparcie w początkowym okresie oraz na towarzystwo ludzi pozytywnie zakręconych. 

pozdrawiam serdecznie

Maria