Forum Witam



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Marto miej nie nadzieję ale pewność Love w tym miejscu znajdziesz samych pozytywnie uzależnionych od TM    Cool   .Witaj w klubie Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Marto,

bardzo miło nam Ciebie powitać.

Cieszymy się, że dołączyłaś do grona użytkowników Thermomixa.

Posiadanie urządzenia Thermomix, to przede wszystkim przyjemność gotowania oraz delektowania się przygotowanymi potrawami. Z czasem odkryjesz jeszcze więcej zalet. Mogą one wynikać zarówno z celebrowania gotowania w gronie znajomych i rodziny, jak i odkrywania inspiracji (książkowych oraz wirtualnych).

Dlatego nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych (oficjalny profil Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®). Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy.

Zapraszamy Cię także do subskrypcji naszego oficjalnego kanału Thermomix Polska na YouTube.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam serdecznie,

Właśnie dołączyłam do szczęśliwych posiadaczy TM5 Smile Mam nadzieję, że będzie to miłość wieloletnia i odwzajemniona Smile

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, licząc na wsparcie i inspiracje.

Lancette (Marta)