Forum Witam



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Józia,

bardzo miło nam Ciebie powitać na Przepisowni. Mamy nadzieję, że będziesz się tutaj czuła, jak "u siebie" w domu.

Cieszymy się, że Thermomix Cię uszczęśliwia. Z czasem odkryjesz jeszcze więcej zalet. Mogą one wynikać zarówno z celebrowania gotowania w gronie znajomych i rodziny, jak i odkrywania inspiracji (książkowych oraz wirtualnych).

Dlatego nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych. Józiu, zapraszamy Ciebie do odwiedzenia naszego oficjalnego profilu Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®). Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix ®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy.

Zasubskrybuj także nasz oficjalny kanał Thermomix Polska na YouTube.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj Józiu w naszym gronie . Wink Czemu nieśmiało masz TM weszłaś do naszej rodzinki TM-maniaków ,więc korzystaj garściami i w razie pytań pytaj ,może z odpowiedzią będzie dłużej Cooking  1 ale na każdy problem duży czy mały znajdziesz tu odpowiedź i pomoc Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Ja też Was wszystkich serdecznie witam  !Jestem tu nieśmiało .Myślę że znajdę wspólnych znajomych i będę korzystac z porad.Termomix bardzo mi spasował w kuchni i jestem bardzo zadowolona!

Pozdrawiam

Józia