Forum Witam!



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Moim skromnym zdaniem trochę Ci tego czasu zajmie Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam,od kiedy mam thermomixa jestem tu częstym gościem.Zastanawiam się ile zajmie mi czasu wypróbowanie tych wszystkich przepisów Cooking  1


Witaj Magdo fajnie że tu zajrzałaś   Bigsmile i mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej  Cool

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj na Przepisowni Magda,

gratulujemy zakupu Thermomixa TM5 Smile i cieszymy się, że Thermomix Cię uszczęśliwia.

Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na platformie z przepisami na Thermomix ®, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy. Nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych. Magda, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego oficjalnego profilu Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®)

Zasubskrybuj także nasz oficjalny kanał Thermomix Polska na YouTube.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam wszystkich mam na imię Magda.Od tygodnia szcęśliwa posiadaczka Thermomix T5.