Forum Witam!



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam wszystkich!
_____________________________
Novaskin


Love Witaj Dankom :)  Ja zaczynałam od pieczenia bułeczek, chleba i ciasta a potem to już POOOOSZŁŁŁŁŁO. Bigsmile

Serdecznie pozdrawiam Grażyna Cooking  1


Witaj dankom.....

Potwierdzam zanim zaczęłam wogóle coś gotować to samo wertowanie przepisów trochę Mi zajęło.... sama nie wiedziałam od czego zacząć . Jak już wkońcu ruszyłam z pichceniem to do dziś nie mogę przestać...właśnie skończyłam tiramisu (już któryś raz z kolei -pycha) wczoraj świąteczny sernik ....i tak codziennie coś .

Pozdrawiam Baś...ka


Na spokojnie jest tyle przepisów że cośna pewno znajdziesz .Pozdrawiam Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dankom, witamy Cię na Przepisowni,

cieszymy się, że do nas dołączyłaś Uśmiech

Na Przepisowni znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych (w postaci gotowych przepisów dostosowanych do różnych typów urządzeń), pomysłów, porad, wskazówek i tricków (na łamach forum). Oprócz naszego portalu społecznościowego istniejemy jeszcze w kilku miejscach. Zajrzyj:

1. na platformę z przepisami na Thermomix, na której znajdują się tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy. Do Thermomixa TM5 dołączona jest książka podstawowa "Kulinarne ABC" wraz z nośnikiem przepisów - czy aktywowałaś go na platformie?,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. subskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik),

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

Dankom, gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Serdecznie Cię pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,

Zespół Przepisy Thermomix


Mam! I nie wiem od czego zaczac Wink