Forum Witam wszystkich :)8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cześć witajcie!
____________________
https://www.lanadelrey.pl/suplementy-na-mase/


Założę się, że znajdziesz tu wiele przydatnych wskazówek od uczestników forum. Bardzo się cieszę, że dołączyłem do tej społeczności już dawno temu, dzięki czemu zapoznałem się z takim zasobem. Było to znalezisko dla mnie i mojego syna (Marek, 9). Tutaj ciągle znajdziemy aktualne wiadomości i naprawdę sprawdzone zasoby.


Czeeść! Witam wszystkich!
_________________
DX2 na wypadanie włosów i łysienie


Życzę bezawaryjnego korzystania ze swojego sprzętu.Bo ponoć istnieją jeszcze tacy, którzy nie mieli żadnych przejść z serwisem. Powodzenia!

 


Witaj katik,

bardzo miło nam Ciebie powitać na Przepisowni.

Cieszymy się, że dołączyłaś do grona użytkowników Thermomixa. Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub Przepisów Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy. Jeśli jesteś zarejestrowana na Facebooku, polecamy polubić nasz profil Thermomix Polska, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix®.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


O tak na pewno znajdziesz i się wkręcisz tak jak my wszyscy .Gorąco pozdrawiam

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam,od niedawna jestem posiadaczką TM

Mam nadzieję,że znajdę tu wiele przydatnych wskazówek jak z niego korzystać oraz ciekawe przepisy Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile