Forum Witam sie i ja



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cooking  10 Maaadiii nie ma co się przymierzać tu trzeba działać Bigsmile Promocja jest tylko w miesiącu listopadzie. Odwagi i do dzieła Cooking  4 Pozdrawiam serdecznie Cooking  2


Maaadiii, kupuj TM i bierz sie za gotowanie Bigsmile Bigsmile ;)  Zalowac nie bedziesz, a usprawnisz sobie prace w kuchni Bigsmile   Nie tylko zreszta :)  Niektòrych potraw, bez TM, nie da sie po prostu wykonac tak wspaniale, np. purè ziemniaczane Wink ;)  Gotowac w garnku, miksowac potem, trzec ser ( i palce przy okazji) , potem wszystko myc.... Odechciewa sie jedzenia Shock :O  To tylko przyklad, oczywiscie Smile Ciasta zwykle i drozdzowe, w pare sekund, wygoda.... Placki ziemniaczane... pare minut i gotowe...... Nie bede wyliczac, pewnie znasz TM :)  Wygodnie, szybko, zdrowo Bigsmile :bigsmile:  Kupuj bez zastanowienia Bigsmile Wink Wink To prawdziwy diament w kuchni Bigsmile  

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bigsmile Cena TM jest stała i podana na stronie Vorwerk. To żadna tajemnica, kosztuje 3979,- zł razem w komplecie z varomą i książką "Radość gotowania" . Teraz jest świetna okazja, żeby go kupić na raty bez odsetek. Nie zwlekaj, bo to tylko w listopadzie!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Hej, ja dopiero się przymierzam.

Powiedzcie mi ile najnowszy thermmomix kosztuje?

 


Witamy w naszym gronie Smile

Pozdrawiam Mixi


I juz znalazłam rozwiązanie jednego z moich problemów:) fajne to forum!


Witaj Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Dobrze trafilas Bigsmile Bigsmile Wink Wiele odpowiedzi pewnie juz znajdziesz, a na pozostale pytania, z checia odpowiemy Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


:)witam i ja może moje rady się na coś przydadzą Cool

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Smile Witam serdecznie Natka. Pytaj o wszystko, to forum właśnie po to jest.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Posiadaczka Thermomixu od 2 tygodni. Używam intensywnie i juz mam sporo pytan:)

Dzien dobry Wszystkim!