Forum Witam cieplo i serdecznie



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Hej Kochani!
__________________________
Ostelife Premium Plus


No cóż, na początek mniej węglowodanów (szczególnie wieczorem), zero słodyczy i ograniczone tłuste i smażone.... powoli samo się zacznie zmieniać, nic szybko i tak, żeby człowiek był nieszczęścliwy, bo wszystko wraca ze zdwojoną siłą (kilogramy). Co 3 godziny coś w miarę rozsądnego... Zerknij na książki (może masz) Lekka kuchnia i Pełną parą (do gotowania na varomie).

 


Witam, Przede wszystkim warto zastąpić produkty takie jak mąka, makaron, chleb - pełnoziarnistymi. Zrezygnować z wysokotłuszczowych produktów nabiałowych - ograniczyć pozostałe takie jak kefir lub jogurt  naturalny :). Jeść określoną ilość owoców ok. 200g dziennie i warzyw ok 500g. 

Życzę powodzenia Smile

 


Witam wszystkich milosnikow i fanow TM. Ja mam go niecaly rok a juz zostal moim bliskim przyjacielem. mam takze 2 dzieci i gotowanie zupek (synek ma 9 miesiecy a corka 8 lat....) jest mega szybkie i zdrowe. Pierwsza fascynacja  gotowaniem juz minela. niedawno rocilam do pracy i wciaz czuje sie nieswojo z dodatkowymi kilogramami...

jesli macie jakies sprawdzone rady i porady jak mozna sie ich pozbyc   bede wdzieczna.....