Forum Witam bardzo serdecznie !



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj nataliawys,

dziekujemy za dobrą wiadomość i gratulujemy Tobie dalszych postępów w przygotowywaniu potraw w urządzeniu Thermomix ®.

Zachęcamy Cię do uzupełniania swojego profilu i tworzenia przepisów i ich wariantów na Przepisowni.

W razie pytań służymy pomocą.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


ZROBIŁAM KAPUŚNIAK   Mixingbowl closed    Z   NOŚNIKA   ABC . ZUPA FANTASTYCZNA . DODAŁAM JEDNAK TROCHĘ WIĘCEJ KAPUSTY I ZIEMNIAKÓW. SMAK WYBORNY .DO TEGO DO DOGRYZIENIA BUŁECZKI . OBIAD PYCHOTA Cooking  2 POLECAM .


Witaj sonia32,

cieszymy się, że dołączyłaś do Przepisowni i rozpoczynasz swoją przygodę z Thermomixem.

Zapraszamy Cię do skorzystania z warsztatów kulinarnych oraz bogatej bazy przepisów zawartych zarówno w książkach kucharskich, na platformie z przepisami na Thermomix ®, tutaj na Przepisowni oraz w newsletterze. Pomocne mogą okazać się także filmy instruktażowe dotyczące zarówno obsługi urządzenia Thermomix ®, korzystania z wszystkich funkcji, jak i przygotowywania potraw. Wszystkie filmy znajdziesz na naszym oficjalnym kanale na YouTube Thermomix ® Polska.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj nataliawys,

bardzo miło słyszeć tak pozytywną opinię na temat warsztatów kulinarnych organizowanych dla użytkowników urządzenia Thermomix ®. Faktycznie - standardy obsługi klienta Vorwerk Polska Thermomix ® zakładają staranna i jak najlepszą opiekę, dlatego dbamy o to, aby użytkownicy Thermomixa czuli się bezpiecznie i pewnie, a jednocześnie nabrali większej samodzielności w przygotowywaniu potraw i adaptacji własnych przepisów do ich przygotowania w urządzeniu Thermomix ®.

Zachęcamy Cię do korzystania z wielu dodatkowych możliwości, jakie niesie ze sobą posiadania urządzenia Thermomix ®. Wiele kulinarnych inspiracji znajdziesz zarówno w ksiązce podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia, w wielu książkach kucharskich, dostępnych w sklepie internetowym, na platformie z przepisami na Thermomix ® (jako cyfrowa skarbnica), tutaj na Przepisowni, a każdego miesiąca także w newsletterze wysyłanym do subskrybentów.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witajcie nataliawys i sonia32 na wszystko przyjdzie pora i Wy będziecie kiedyś tworzyć przepisy Cooking  7   (mówię to z doświadczenia)  Tongue   a na razie korzystajcie do woli z przepisów tu zamieszczanych  Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam wszystkich, mam TM od dwóch miesięcy i sama nic nie wymyśliłam, korzystam z książek abc i śródziemnomorska. Pozdrawiam

 

 


WITAM WSZYSTKICH . MAM TERMOMIX OD TYGODNIA , A WCZORAJ BYŁAM NA WARSZTATACH KULINARNYCH.PIEKĘ , GOTUJĘ CAŁY CZAS . TE NAUKI GOTOWANIA UWAŻAM ZA ŚWIETNY DODATEK DO NOWYCH POMYSŁÓW NA GOTOWANIE . WYGRAŁAM TEŻ KSIĄŻKĘ KUCHNIA ŚRÓDZIEMNOMORSKA . JESTEM SZCZĘŚLIWA . JESZCZE O 20.00 ZACZĘŁAM PIEC BUŁECZKI JOGURTOWE Z WARSZTATÓW .WSPANIAŁE . GOTUJĄC DOWARTOŚCIOWUJEMY SIĘ ,ŻE JESTEŚMY ZDOLNI .KTOŚ WYMYŚŁIŁ PRZEPISY , A MY JE ROBIMY .

POZDRAWIAM

 

TERMOMIXMANKA


Bożeno, witaj na Przepisowni,

cieszymy się, że rozpoczynasz swoją przygodę z Thermomixem. Tym bardziej nam miło, że zarejestrowałaś się na Przepisowni. Z pewnością znajdziesz tutaj zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum.

Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy.

Nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych (oficjalny profil Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®). Zapraszamy Cię także do subskrypcji naszego oficjalnego kanału Thermomix Polska na YouTube.

Życzymy Tobie przyjemnych eksperymentów kulinarnych w TM5.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Ale Bożenko dobrze że z nami jesteś ,tu żadna z nas nie była od razu obeznana ale z czasem ..... Tongue

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Termomix mam dopiero od dwóch miesięcy.Dopiero się uczę i rozglądam  za dobrą "ściągą". Nie mam się czym dzielić... na razie... . Pozdrawiam