Forum Witam Was☀️



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Majeczka-BW,

cieszymy się, że z nami jesteś (-:

Jeśli rozglądasz się za ciekawymi przepisami, zajrzyj do sekcji Przepisy, a gdy potrzebujesz fachowych porad - odwiedź sekcję Forum, zespół Thermomix ® (Przepisy Thermomix, Mixi) oraz nasi forumowicze służą fachową pomocą.

Polecamy także wypróbować przepisy z kolekcji na platformie z przepisami www.Mojthermomix.pl oraz polubić nasz fanpage na Facebook'u (www.facebook.com/ThermomixPolska), aby na bieżąco dowiadywać się o nowościach, mieć dostęp do wskazówek i dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami Thermomixa.

Życzymy Ci przyjemnego dnia i miłego gotowania z Thermomixem.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Równiez witamy Wink


Witaj

Żeby otrzymywać newsletter musisz wejść na stronę www.thermomix.vorwerk.pl  i na stronie głównej na samym dole, jak zjedziesz kursorem jest ikona z zieloną kopertą Newsletter i tam podajesz adres mail i zapisujesz sie.

Jest też jeszcze strona z przepisami, gdzie logujac się podajesz numer swojego Thermomixa, a ta strona to www.mojthermomix.pl . MOżesz wejśc na nią z głównej strony Thermomix-a (podana wyżej). To Twoja osobista ksiażka kucharska z notatnikiem, kalendarzem i listą zakupów.

No i jest jeszcze przepisownia i właśnie tu jesteśmy  Party

Także masz dużo przepisów do wyboru.

Fajnie, ze dołączyłąś do szczęśliwych uzytkowników TM.

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki na dzień dobry

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Witam serdecznie,

 

mam na imię Asia i jestem przeszcześliwą posiadaczką TM5 Od ok 2 tyg;).......jeszcze trochę zagubioną....chciałam zapytać Was gdzie mam się zarejestrować żeby otrzymywać na skrzynkę newsleter. Słyszałam, że trzeba podać dane TM, proszę o pomoc.....chętnie wysłucham a i zastosuję się do Waszych rad także piszcie swoje dobre rady:).....pozdrawiam Smile