Forum WITAM!



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Ikewa, Marani, witajcie na Przepisowni,

cieszymy się, że dołączyłyście do grona szczęśliwych posiadaczy Thermomixa Smile

Nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego oficjalnego profilu Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®.

Na Przepisowni znajdziecie zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyście potrzebowały pomocnej dłoni, wystarczy wysłać wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytać forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Was obszarze forum.

Zachęcamy Was także do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajduje się także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyście były zainteresowane skorzysniem z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnicie swoją bazę o nowe przepisy.

Zasubskrybujcie także nasz oficjalny kanał Thermomix Polska na YouTube.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Mojemu już przeszło ale często słyszałam pan Cię woła .jak dźwiękiem sygnalizował koniec pracy .TM uzależnia na całe życie :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam,

Wczoraj zakupiłam nowiutki Thermomix. Oswajam się z nim,  a mąż stał się zazdrosny  Smile

Pozdrawiam wszystkich.

 


Witaj ikewo w naszym gronie Cooking  7 I działaj kochana działaj bo TM-maniacy tak mają Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Jestem szczęśliwą posiadaczką Thermomixa od 3 dni. Mam za sobą pierwsze próby i sporo zapału. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!