Forum WITAM.



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

hejka, witam was gorąco
-----------------------
Folisin


Witaj AGAG.

świetnie, że udało Ci się zrealizować swoje marzenie i stałaś się szczęśliwą posiadaczką Thermomixa Smile

Cieszymy się także, że jesteś wśród nas na Przepisowni. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych wskazówek, praktycznych porad, wiele pomysłów i inspiracji kulinarnych oraz gotowych przepisów.

 

Oprócz Przepisowni, zajrzyj jeszcze do kilku miejsc:

1. na platformę z przepisami na Thermomix, znajdziesz tutaj tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy, koniecznie aktywuj wszelkie posiadane nośniki przepisów, które posiadasz,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. zasubskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik),

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

AGAG. gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Serdecznie Cię pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Aga  witaj Tongue tylko powolutku i się nie zrażaj jak coś nie wyjdzie ,bo to nie wina urządzenia Cooking  1 ale nasza ,chcemy za szybko wszystko ogarnąć ;) 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


I stało się :).W końcu wyprosiłam męża i stałam się użytkowniczką termomixa.Mam nadzieję że będę umiała korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw. Pozdrawiam