Forum WIELKANOC w Łodzi


Edytowane przez: Rude na 09.03.2013 - 14:21

32 odpowiedzi | Ostatni wpis

Smile Marzenko Dni Otwarte w Szczecinie odbędą się 13 kwietnia Smile Żałuję że nie będę mogła w nich uczestniczych Crazy Crazy J)  W piątek 12 kwietnia wyjeżdżam na 4 dni "ładować akumulatory" Smile Gabrysiu ja rownież uważam że pomysł naszego spotkania jest jak najbardziej wart realizacji. Nie moge się doczekać aby Was wszystkie poznać Love Love Love   Serdecznie pozdrawiam Love Love Love


Party Love Bigsmile Pomysł absolutnie wart realizacji, ale bez Veroniki nic się nie może odbyć! Musimy na nią poczekać!!!!!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Jak się zrobi ciepło, to musimy się gdzieś wszystkie skrzyknąć. Może na Łysej Górze? Bigsmile


No tak. Wielka szkoda ze w Bydgoszczy nie ma biura Aw ale moze kiedys bedzie :D a tak to faktycznie zostaje mi tylko sie wybrac na wycieczke do Szczecina i poznac osobiscie Grazynke :D a na spotkanie gdzies w Polsce to ja sie pisze Love mozecie na mnie liczyc. Bardzo fajnie bylo by sie spotkac Love

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Verciu, oczywiście, że na Ciebie zaczekamy, tylko daj znać kiedy zamierzasz przyjechać do Polski?  Smile   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Kasiu, o takim spotkaniu pisałyśmy już w zeszłym roku ale przełożyłyśmy na ten  Smile  teraz czekamy na trochę ciepła, bo co to za atrakcja oglądać to błoto? Jak będzie ciepło i zielono, to można zorganizować taki weekend, rozpalić ognisko, grilla... i siedzieć do późnej nocy  :D   :D  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Tak, gdzies w srodku Polski, tylko poczekajcie, az dotre i ja do Polski Shock Shock Shock Shock Shock   Smile Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witajcie Kochane dziewczyny Smile

strasznie, ale to strasznie jestem ostatnio zapracowana (otwarcie własnej firmy obsługującej Wspólnoty Mieszkaniowe), dlatego bardzo Was przepraszam, że nie jestem na bieżąco...

Miło mi, że mimo wszystko do mnie piszecie....

1. Eluniu - wcale nie jestem taka młoda, tylko zdjęcie jest korzystne  ( w tym roku stuknie mi 39 lat) Wink

2. Magi - do Bydgoszczy chętnie bym się przejechała Smile

3. Grażynko - w Szczecinie planuję się zjawić na majówkę (mam tam tatę i teściów) Smile

4. Ilonko - w tulipankach jest twarożek :)  ale można "wtłoczyć" w nie dowolną masę  Wink

5. Dziewczyny - a może zorganizujemy jakieś wspólne spotkanko??? Tak pośrodku Polski???

pozdrawiam Was wszystkie bardzo, ale to bardzo serdecznie

Kasia


Party Party No właśnie, Elu. Aparatu oczywiście zapomniałam, ale zdjęcia były robione, mają mi podesłać. Postaram się je wkleić. W Katowicach warsztaty bardzo sie udały. Było bardzo duzo uczestników, pełna sala, musieliśmy dostawiać krzesła. Wszystkim bardzo się podobały, a potrawy ze stołów zniknęły migiem. Była nawet licytacja  upieczonego na świeżo chleba trójkolorowego, a pieniążki z niej przeznaczone będa na wioski dziecięce. Świetna zabawa. Wróciłąm do domu o 19,30 strasznie zmęczona. , jak po przetańczonej nocy. Były bowiem dwie tury: o godz. 12 i 16. Wiesz jak to wszystko trzeba dopiąć i zgrać. No i cały czas na nogach. Dla mnie to maraton. Ja na nich , wykonując babkę drożdżową,  mocno podkreślałam zalety przepisowni i mocno zachęcałam do korzystania i aktywności na niej.  Są już tego efekty i to bardzo cieszy.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gabrysiu a jak Dni Otwarte w Katowicach?  Smile  Mam nadzieję, że już odpoczęłaś. Jeżeli wzięłaś aparat, to powstawiaj kilka zdjęć  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


stoły przepięknie udekorowane :)  tulipany pierwsza klasa a co mają w środku za nadzienie? Love


Party Bigsmile Love Kasiu, gratuluję tak pięknego i smakowitego stołu na Waszych warsztatach. U nas w Katowicach, podobne warsztaty będą 17 marca , tj. najbliższa niedziela. Też będę aktywnie pomagać. Myslę, że się wszystko uda. Jak nie zapomnę w pośpiechu aparatu, to też zrobię zdjęcia.

Z A P R A S Z A M    wszystkich chętnych z pobliża Katowic!!!!!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Love Elu dziękuję za podpowiedż :D  zadzwonię i dowiem się. Love


Smile Elu super wymyśliłaś :D Bigsmile Ja naprawdę marzę aby Was bliżej poznać  Smile :D Bigsmile Party Love   Pozdrawiam serdecznie Love


Marzenko, niestety w Bydgoszczy nie ma Biura Regionalnego  Aw   :((  Najbliżej masz do Gdyni albo do Olsztyna... No chyba, że zdecydujesz się na Szczecin i w pakiecie  będziesz miała spotkanie z Grażynką  Bigsmile   Love   Smile  Dobrze wymyśliłam???  :D   :D  Pozdrawiam serdecznie  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Grażynko, chętnie bym pojechała do Szczecina, po to tylko, żeby poznać Cię osobiście  Smile  Spotkania z klientami są organizowane w Biurach Regionalnych przez przedstawicieli handlowych z danego regionu... W Szczecinie też jest takie biuro. Na oficjalnej stronie Vorwerku jest adres i telefon:

71-612 SZCZECIN

telefon: 601714219

ul. Malczewskiego 26 (Biurowiec Oxygen)

Może trzeba tam zadzwonić i zapytać czy i kiedy są organizowane takie spotkania. A najlepiej skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem, ok którego kupiłaś TM. Do opieki posprzedażowej należy informowanie swoich klientów o wszystkich wydarzeniach w regionie. I to nie tylko w czasie gwarancji  Smile   Smile   Smile   

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Smile Kasiu miło Ciebie  poznać "bliżej" Smile Dziewczyny a ja zapraszam do Szczecina Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Zróbcie taką imprezę u nas,do Łodzi ,Warszawy i Krakowa jest bardzo daleko Bigsmile :love:  Pozdrawiam serdecznie Love Love Love


Kasiu super spotkanie az zazdroszcze  Smile Dziewczyny a moze przyjedziecie do Bydgoszczy zrobic takie cudowne spotkanie  Bigsmile Cooking  6 :D naprawde fajna sprawa i piekne potrawy, te tulipany to hit  Smile pozdrawiam serdecznie Love

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


  Smile   Smile  Kasiu, jak miło Cię zobaczyć!  :D  Ty młoda kobietka jesteś  :D  Pozdrawiam serdecznie  Smile   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witajcie dziewczyny :)  Haniu nie zawstydzaj mnie proszę Wink Ty też jesteś super - musimy kiedyś spotkać się trochę na dłużej, a nie tak tylko " w przelocie" Weroniczko, ja Hanie poznałam tutaj na Przepisowni, a później spotkałyśmy się w łódzkim biurze. Widziałyśmy się już dwukrotnie Bigsmile


:DPoznałam Kasię  osobiście . Love Wspaniała dziewczyna może kiedyś uda mi się spotkać z Wami osobiście Wink Pokaz był udany,ale 90% ludzi to użytkownicy termomixów .Atmosfera fantastyczna i zawsze czegoś jeszcze można się nauczyć Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Wspaniala sprawa i bardzo smaczna Bigsmile Bigsmile Tongue :p  Udalo sie pieknie, ciesze sie z Wami Bigsmile :bigsmile:  To Wy sie znacie z Hania, tak bliziutko ? Smile :)  Buziaczki Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj Elu Smile

zmieniłaś zdjęcie. Fajnie Cię widzieć "bliżej" Smile A co do napracowania się , to masz rację - nie czuję nóg. Moje koleżnaki z biura mają tak samo Wink Ale warto było...


Kasiu, stoły przepięknie udekorowane  Smile  Smakowitości zachęcają do spróbowania  Smile  Cieszę się, że wszystko się udało  Smile  Musiałyście się dziewczyny napracować, żeby to tak pięknie przygotować. Mam nadzieję, że to spotkanie zaowocuje kolejnymi fanami naszego Termosia  :D   Love  Pozdrawiam i zapraszam w następną niedzielę do Warszawy, na Saską Kępę  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


buziaki Smile


Dzięki dziewczyny za miłe słowa Love   Tulipany z pomidorów rzeczywiście były urokliwe - poniżej zamieszczam zdjęcia. Same więc ocenicie. Haniu miło Cię było spotkac. Wybacz tylko, że tak mało mogłam poświęcić Ci czasu, ale sama widziałaś jaki był kocioł Wink


:DWitajcie dziewczyny właśnie wróciłam ze spotkania wielkanocnego w Łodzi.Było gwarnie i smakowicie.Najbardziej mnie urzekły tulipany zrobione z pomidorów. Love Wiele ciekawych pomysłów jak np.gotowana kiełbasa lub nadzienie do jaj.Znane i lubiane .Słodkości było wbród, jakoś udało mi się upilnować . :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Smakowitosci Tongue Tongue Tongue Szkoda, ze nie moge uczestniczyc :(  Moze kiedys uda mi sie wziac udzial w jakims polskim spotkaniu ? I spotkac moje kochane dziewczyny, na jakiejs kawce Love Love Love  

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Kasi życzę wam owocnego spotkania (a właściwie 2 spotkań  Smile  ) My mamy Dzień Otwarty 17 marca  :D  Pozdrawiam i zaglądaj do nas częściej  Love  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Love Witaj Kasiu dawno Ciebie nie było Bigsmile Love Love   Dostałam oczo-pląsu Wink patrząc na te piękne zdjęcia.Szkoda że Lódż jest tak daleko od Szczecina Bigsmile :D Bigsmile   Pozdrawiam serdecznie Love Love


Zapraszam serdecznie wszystkich na nasze Wielkanocne spotkania do biura w Łodzi:

ul. Piłsudskiego 76/róg Wydawniczej lub jak kto woli Piłsudskiego 76/róg Kopcińskiego Smile

Wielkanocne spotkania przewidujemy aż dwa!!!:

1. 10.03.2013 godz. 15,00

2. 16.03.2013 godz 10,00

Będą pyszne przysmaki związane ze świetami Wielkiej Nocy, przepisy i wiele różnych atrakcji. Wspieramy również akcję firmy Vorwerk dotyczącą pomocy wietnamskim dzieciom. Przybywajcie, czekamy na Was Smile

pozdrawiam

Kasia