Forum Ulubione przepisy



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Szukam obecnie przepisów na dobre soki


Tak, teraz wszystko działa jak należy, wtedy wysylalam to chyba w eter, a szkoda, bo znalazłam duuużo ciekawych przepisów do wypróbowania a nie wszystkie zaraz drukuję.

Wielkie dzięki za pomoc,:-)

Pozdrawiam


Wielkie dzięki. Zaraz to wypróbuję


Renatko, w swoim profilu masz zakładkę (jak pisze Mixi) , pierwszą z lewej "ulubione przepisy". Klikasz na nią i na dole jest  "dodaj nową kolekcję (+). Klikasz i potem nazywasz sobie tę kolekcję, np. zupy.  ciasta, ciasteczka, itd.Potem jak chcesz jakiś przepis dodac , to po prostu obok przepisu jest opcja "dodaj do ulubionych, klikasz, pokazuje Ci się Twoj zbiorek i dodajesz do utworzonej grupy przepisów w zbiorku. Może takie wyjasnienie Ci pomoże? Próbuj, z pewnością się uda.Powodzenia.  Love napisz oc \zdziałałaś. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Kolekcje ulubionych przepisów znajdują się w zakładce Profilu: Przepisy, z lewej strony.

Pozdrawiam Mixi


Witam serdecznie

Pewnie już gdzies ktos o to pytal, ale zaznaczamn często jakiś przepis "dodaj do kolekcji ulubionych przepisów" i nie wiem, gdzie ich potem szukać...:( znikają jak w czarnej dziurze.Pomocy, bo znalazłam mnóstwo przepisó do wypróbowania,a za każdym razem musze ich szukać od nowa.

Z góry dziekuje  za pomoc

Renata