Forum Twój przepis może zostać Przepisem Dnia



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dzięki, Mixi za wyjasnienie.  Bigsmile Ten aktualny przepis wypróbowałam i zastanawiałam się skąd go znam (nie bylo mojego komentarza). Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Już wyjaśniam: przepisy, które pojawiają się i przez kilka dni będą pojawiać to zwycięzcy konkursu: Najlepsze przepisy użytkowników Przepisowni, na podstawie którego powstała książka pod tym tytułem. To również przypomnienie o tym, że nasza społeczność ma już prawie 3 lata, czyli wkrótce kolejne urodziny Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi, czy w tej nowej wersji przepisowni nadal trzeba  zgłaszać swoje przepisy jako kandydat do przepisu dnia?  Na jakiej zasadzie funkcjonuje "PRZEPIS DNIA? Nie doszukalam sie tego  wyjaśnienia w ostatnim czasie., a widzę, że pojawiają się przepisy opublikowane dawno temu.  Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Moim osobistym POPISOWYM przepisem jest sałatka ''Totalny odlot'' Sprawdzony wielokrotnie i smakuje ODLOTOWO. Polecam i POZDRAWIAM. Lidka Abramowicz

Lidka Abramowicz


Witam, też polecam moje przepisy jako przepis dnia (najlepszy wydaje mi się: Salsa wg diety Dukana) pozdrawiam

niusia


Witam, chciałabym, żeby mój przepis znalazł się w "Przepisach dnia", jest on przerobiony przeze mnie a nie odpisany z ksiązki kucharskiej i naprawdę wychodzi pyszny:)

Pozdrawiam

 


Prosze podac tytuł Smile a my umieścimy przepis.

Pozdrawiam Mixi


a gdzie znajduje się zakładka na zamieszczenie przepisu w" Przepisie Dnia"?:(


Witam,

Proszę o zgłaszanie swoich przepisów jako kandydatów na Przepis Dnia.

To świetna reklama dla przepisu, zwłaszcza w czasie trwania fazy głosowania w konkursie "Najlepsze przepisy Przepisowni".

 

Pozdrawiam Mixi