Forum TM nadaje się do wszystkiego :)



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Bigsmile Szkoda, że wciąż tak mało osób o nim wie. Kto ma pomysł na zachęcenie większej liczby rodzin? Może tak burza mózgów?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Cooking  1 Thermomix bardzo ułatwia życie i skraca czas przygotowania potraw ,ale kto go nie ma to o tym nie wie Crazy Cooking  10 Cooking  4


Dziewczyny przeoczyłam wiadomość :D już pisze :D mój kochany staruszek działa bez zarzutu już 12 lat - no z małą przerwą Wink jak stał zapomniany, ale od dłuższego czasu używam go niemal codziennie i nic się w nim nie psuje, noże się nie tępią, nic się nie dzieje :D powiem szczerze, że wart jest swojej ceny Smile niektóre sprzety niestety musimy wymieniac co jakiś czas bo sie psują a mój TM nie Smile jestem z niego bardzo zadowolona i już nie wyobrażam sobie bez niego zycia. Polecam go wszystkim :D jest po prostu wieczny Love i zawsze pomocny Love

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Cooking  1 Marzenko jak działa Twój Staruszzek? Pozdrawiam Smile Love :D


Magi, powiedz więcej o swoim  "staruszku"TM, czy się psuł, czy coś w nim wymieniałaś? To podbudowuje opinię  o jego jakości, a to z kolei jest ważne dla osób , które dopiero go kupiły i nie są pewne swojej decyzji.;)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ja mam swój od 2000 roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Był czas kiedy stał i się kurzył ale wrócił do łask i teraz robie w nim prawie wszystko Smile Staruszek ale najlepszy  Wink

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


A ja mam 2;) ... ale zazwyczaj uzywam tylko jednego, bo drugiego mi szkoda;)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Gratulacje! Ja odkąd mamy TM prawie nie używam kuchenki (jedynie piekarnik). Dodatkowy plus - myję tylko TM i nie muszę tak często myć kuchenki Wink Zgadzam się, że czasami przydałyby się dwa na raz.

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Wow, prawdziwa Wielkanoc z Thermomixem Smile

Pozdrawiam Mixi


Tydzień przed świętami spaliła mi się płyta indukcyjna, co było przyczynkiem do prawdziwego testu dla TM, muszę przyznać że zdał go na 100%, zrobiłam babki, karpatkę, sernik na zimno, galaretki, gotowałam jajka, podgrzewałam kiełbasę, warzywa, roztapiałam czekoladę w kąpieli wodnej, jedynym mankamentem było że TM jest tylko jeden Wink więc nie można robić jednocześnie słodkiego z konkretem, ale i tak dało radę połączyć kilka rzeczy (np. podgrzewanie kiełbasy z gotowaniem jaj). Pozdrawiam świątecznie Smile