Forum Sprawdzanie przepisów



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Popieram sugestię w 100%, czasami czytając niektóre przepisy zastanawiam sięczy mój thermomix mógłby je przeżyć  Stare Mam wrażenie, że niektórzy wstawiają przepisy tak o żeby jakiś wstawić. Nie ukrywam, że ja wstawiam przepisy przedewszystkim dla siebie i i innych Wink Jak chce wykorzystać jakiś przepis, wchodzę na przepisownie w telefonie i mam Wink Nie trzeba żadnych zapisków w zeszytach itp. 

„Cokolwiek chcesz zrobić, o czymkolwiek marzysz - zacznij teraz! 


Ja Wink wiem że nie można ingerować w przepis ale chyba !można takiego przepisu nie wstawiać jako przepis dnia Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Hanno, witaj Elu,

dziękujemy za Wasze spostrzeżenia. Faktycznie zdarzają się błędy w przepisach proponowanych przez użytkowników Przepisowni. Będziemy zwracać większą uwagę na tego typu sytuacje, jednak nie możemy ingerować w zawartość przepisu, a jedynie wskazać / skomentować fakt i ewentualnie poprosić o edycję.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Elu może się narażam adminom ale wiem już z perspektywy korzystania z przepisowni jak to jest ważne i ile mnie kosztowało samo zaparcia aby powtarzać nieudane przepisy ,chociaż jeszcze te dwa lata temu były one bardziej pilnowane ,teraz to jest żywioł ale to nie zawsze na dobre wychodzi .

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu, popieram Cię w 100%. My jesteśmy z pokolenia, które w szkole nie uczyło się "czytania ze zrozumieniem" dlatego rozumiemy to co czytamy i widzimy absurdy!

A jeżeli chodzi o wybór przepisów do: "Przepisu dnia" to myślę, że ostatnio wybiera je jakiś automat :) 

 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witam mam pytanie do administratorów strony?Czy jest fizyczna możliwość aby osoba decydująca o wstawianiu przepisu na dziś sprawdzała go.W przepisie Wariant drożdżowe rogaliki z różą jest przegięcie z cukrem ja wiem ,że może jest to literówka 100łyżek cukru ,ale  przecież to z tych wskazanych przede wszystkim korzystają nowi użytkownicy i często potem mają słuszne pretensje że przepisy są niedopracowane.Polecam do przemyśleń . :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.