Forum Przywitanie



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj ZosiaF,

dziękujemy za informację.

Zajęliśmy się już Twoją sprawą.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Cześć ZosiaF :)

 

Jeśli potrzebujesz instrukcji obsługi zgłoś się do contact center Vorwerk, powinni Ci przesłać instrukcję po polsku e-mailem; kontakt@vorwerk.pl. Powodzenia!

Martka


O jej! Witam serdecznie.

Jestem użytkownikiem TM 3300, który dostalam po kimś ale bez instrukcji, a książka kucharska jest w języku niemieckim. Próbuję robić to co doczytam w internecie. Nie wiem za wiele ani o obsłudze ani o przepisach a w internecie to już ten model to zabytek. Czy ktoś może mi pomóc? pozdrawiam wszystkich użytkowników.


Witaj jotar,

bardzo nam miło, że dołączyłaś do Przepisowni. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z Thermomixa oraz, że zajmuje pierwsze miejsce na podium w Twojej kuchni Smile

Zapraszamy Cię do przeglądania bazy przepisów zawartych na Przepisowni, a wśród nich potrawy, które możesz przygotować w swoim Thermomixie TM21, wystarczy, że klikniesz tutaj, aby znaleźć kulinarną inspirację.

Jeśli w praktyce często używasz Thermomixa, zapraszamy Cię do umieszczenia w swoim profilu użytkownika własnych przepisów. W ten sposób stworzysz swoją wirtualną "książkę kucharską" oraz z pewnością wzbogacisz menu osób posiadających w swojej kuchni właśnie model TM21.

Życzymy przyjemnego gotowania z Thermomixem.

W razie gdybyś potrzebowała pomocy, wyślij wiadomośc prywatną bezpośrednio do Mixi lub Przepisów Thermomix, bądź utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze. Użytkowniczki: Monika6500 oraz Magi1 z pewnością okażą się także pomocne w rozwiązywaniu ewentualnych wątpliwości (TM21).

Serdecznie Cię pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Udało mi się zalogować, więc jako "nowa" chciałabym się przywitać.

Termomix mam od lat. Zakupiliśmy go tak dawno, że nawet nie potrafię dokładnie powiedzieć, który to był rok? Wydaje się, że musiało to być ok. 20 lat temu.  Nigdy nie zwracałam uwagi jaki to rodzaj, dopiero dzisiaj szukałam jaki to może być model? Z tego co znalazłam, to jest to TM21 - wtedy dopiero wchodził na rynek.  Mimo, że minęło tyle lat, to jest to urządzenie numer jeden w mojej kuchni. Inne po krótkotrwałym zachwycie lądowały w szafce lub pawlaczu, a Termomix jest wciąż na blacie kuchennym i prawie używany codziennie.

Mam nadzieję, że znajdę tu nowe, ciekawe przepisy, które będę mogła wypróbować.

Pozdrawiam serdecznie.