Forum Prosba do Mixi:)



25 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mixi - podpowiedz proszę - jak można wyszukać ostatnie wpisy z jakiegoś okresu, bo zaglądanie do wszystkich wątków jest męczące.

To okienko na pierwszej stronie, które miało informować co nowego -  informuje kto się zarejestrował, ale to jeszcze bardziej ogranicza możliwość zorientowania się o nowych wpisach.

Czy tak już ma zostać docelowo?

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Dzięki, Mixi, będę próbować. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Najpierw trzeba usunąć stare, zapisać zmiany, następnie załadować i zapisać nowe.

 

Pozdrawiam Mixi


Mixi, czy te anglojęzyczne wpisy są bezpieczne? Czy ktoś to sprawdza? Puzzled

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mixi, nie wiem co dzieje się przy próbie zmiany zdjęcia w profilu. Jaka jest kolejność czynności? Czy najpierw usunąć stare zdjęcie nie wklejając nowego równocześnie, czy te czynności rozdzielic? Jeden miszung. Crazy Mnie pokazują się dwa różne w róznych miejscach i to po jakimś czasie. Shock Jak popr awnie to zrobić? A  może ktoś już opanował tę technikę?  W tej chwili pokazują się trzy różne moje załączone zdjęcia, w różnych miejscach.  :D

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mixi wrote:

Drodzy użytkownicy,

Nasze forum ma strukturę podobną do wielu innych.

Kilka uwag dotyczących nawigacji: w głównym widoku forum z prawej strony są Ostatnie wpisy

Witaj Mixi

Niestety nie ma struktury podobnej do innych, brakuje mu podstawowych funkcji

1/ pokaż moje wątki, z opcją ilości nowych wpisów

2/ pokaż nowe wpisy (żeby było widać, które wątki "żyją".

Mam prośbę - wklej proszę zrzut tego:  w głównym widoku forum z prawej strony są Ostatnie wpisy ,

bo ja nie mogę znaleźć ani głównego widoku forum, ani tych "ostatnich wpisów".

Dziękuję

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Love Cieszę się, że i Wam się podoba  Bigsmile


Brawo Niusia Love Super :D można zaoszczędzić dużo czasu Bigsmile   Love  


Dzięki Smile dopiero dzisiaj na to wpadłam Wink zdjęć jeszcze nie ogarniam Wink

 


Niusiu, dobra ta Twoja metoda, lepsza niż "wchodzenie " w każdy temat i podglądanie. Jesteś Gwiazda! Love Jednak wpisując komentarz nie mogłam załączyć zdjęcia. Nie było tych ikonek. Nie wiem jak to w końcu jest i kiedy one są. Puzzled

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Wypróbuję tę metodę.Dzięki Niusiu. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


szkoda Mixi, ale będziemy cierpliwie czekać Smile

Jeśli chodzi o najnowsze wpisy na forum to najwygodniej jest w opcji "Wyszukaj na forum" wprowadzić wybraną datę i kliknąć wyszukaj Wink


 Mixi dziękuję za podpowiedż :D  Love Bigsmile


@ niusia to świetny pomysł, ale jest nas jeszcze za mało na jego realizację

Pozdrawiam Mixi


Drodzy użytkownicy,

Nasze forum ma strukturę podobną do wielu innych.

Kilka uwag dotyczących nawigacji: w głównym widoku forum z prawej strony są Ostatnie wpisy klikając na podświetlony na zielono temat trafiamy na ostatnio aktualizowany wątek, następnie klikamy w Ostatnie wpisy w górnym prawym rogu i przechodzimy bezpośrednio do ostatnich wpisów.

Owszem, żeby prześledzić każdy wątek trzeba wchodzić w każdy temat. Wątki z nie przeczytanymi wpisami są oznaczone gwiazdką oraz czerwonym napisem z ilością nowych wpisów, klikając na niego przechodzimy również bezpośrednio do nieprzeczytanych wpisów.

Tylko w ten sposób mogę pomóc.

 

 

Pozdrawiam Mixi


  :)  Mixi ja tez mam ten problem, czytam tylko komentarze znajomych :D  bo jeszcze nie rozeznałam się " w całości" przepisowni Love


Popieram, wyszukiwanie na forum to straszne dłubanie,

Mixi, a nie rozważaliście utworzenia, oprócz forum, czatu na dyskusje ogólne i ploteczki ? wiem że jest na FB, ale nie każdy ma tam konto i to już nie to, Przepisownia ma swój klimat Smile


Odczytywanie nowych komentarzy jest proste, ale tylko od znajomych, niestety... To fakt.... Wszystko inne trzeba szukac.... Popieram Gabi:)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Mixi, podziałaj coś dla uproszczenie odczytywania nowych wiadomości  na Forum. Czy nie może byc tak, że wyswietlają się same najnowsze wpisy? Wchodzenie w każdy temat i szukanie nowych komentarzy jest naprawdę czasochłonne, zwłaszcza jak siedzi się pózno w nocy! Pomęcz trochę tych informatyków, niech coś wymyśłą! Ja wiem,że oni muszą mieć podane kawa na ławę, o co chodzi. Więc rzuć im hasło: "szybciej odczytywac nowe wiadomości" Niech główkują! Wtedy więcej można poczytać i popisać! Co Wy na to moje koleżanki ? Jakie są Wasze odczucia? Te krzyżyki jako nowy temat pokazują się tylko w głównych tematach Forum, ale nie w podtematach. Ja patrzę na czas jaki upłynął od ostatniej wypowiedzi, ale to zajmuje sporo czasu. Może jest inny sposób? Bo ja taka nie do końca komputerówka. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Nie jestem sama, jak widze...;) ;)  Miejmy nadzieje, ze problem zostanie jakos rozwiazany:) :)  Z gòry dziekujemy Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Popieram moje przedmówczynie. Latwiej i szybciej byłoby bez tych podpowiedzi. Podobna sytuacja dotyczy ilości składników. Brakuje sztuk, a inne są jakoś niegramatycznie sformułowane, ułożone nie wiadomo w/g jakiego kryterium, bo nie w/g alfabetu. Proponuję z tego zrezygnować. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


To nie tylko problem Veronic, ja czasami się zniechęcam, gdy muszę wpisywać, edytować... itp. Rozumiem, że taka funkcja miała pomoc wpisującym ale często jest zupełnie odwrotnie. 

Może jednak administrator strony coś na to poradzi  Smile Prosimy  :)  Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witam veronicab71,

Podczas wpisywania przepisu, przy punkcie Składniki, pojawiają się domyślne składniki. Czasami zastępują właściwy składnik, jeżeli jest on np. nowym składnikiem. Funkcjonalność ta ma ułatwić wprowadzanie składników.

Jeżeli masz jakieś problemy z wprowadzeniem/edycją przepisu, służę pomocą.

Pozdrawiam Mixi


Mixi, ostatnio ma maly klopot, a poniewaz zdarza sie juz 3 czy 4 raz, musze zglosic. Umieszczajac przepisy, skladniki dokladnie, wpisuje co trzeba, a wyskakuje cos zupelnie innego. Zdarzylo mi sie to z jajkami (wyskoczyly strusie) i z maslem- podaje mi caly czas maslanke. Wpisuje maslo, a notorycznie wyskakuje maslanka. Musialam zmienic wpis, bo nie znalazlam innego rozwiazania. Co mozna z tym zrobic?? Dziekuje z gòry Bigsmile Bigsmile Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink