Forum Powitanie


Edytowane przez: elaca555 na 30.07.2015 - 01:16

4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj elaca555,

bardzo się cieszymy, że z nami jesteś.

Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub Przepisów Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix®, z kolei gotowaniez ustawieniami powinno ułatwić przygotowywanie potraw.

Zajrzyj także do przepisów zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomixw postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośredniona Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy Cię do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy. Jeśli jesteś zarejestrowana na Facebooku, polecamy polubić nasz profil Thermomix Polska, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostkize świata Thermomix®.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj ale chyba Cię rozczaruję ,bo jak się pracuje z TM to się chce więcej i więcej i..........

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam serdecznie, jestem posiadaczką najnowszego urządzenia od dwóch tygodni.Uwielbiam gotować i piec, ale czynności te pochłaniają mnóstwo czasu, którego niestetymam coraz mniej. Stąd moja decyzja kupna, może będzie smacznie i zdrowo, przy niższym nakładzie pracy. Zobaczymy. Startuję od jutra, gdyz do tej pory nie miałam czasu, za to moje dzieci zdążyły już to urządzenie polubić Smile