Forum Powitać :)



12 odpowiedzi | Ostatni wpis

Gotuj Marzenko, bez tego nie nabierzesz praktyki  Wink

Witam w gronie Smile

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witam, dziękuję, sporo gotuję Smile nawet "udało" mi się już przypalić garnek; polecam posypać proszkiem od zmywarek, zalać gorącą wodą, po 30 min.  spalenizna sama odeszła.

Maszynka jest super.

Joanna z Wrocławia, pozdrawia Smile


Witaj Joasiu,gotuj w TM Cooking  1 :cooking_2:  oswajaj się i nabieraj wprawy-POWODZENIA


:D Witaj Joasiu ! Nie bój się niczego,każda z Nas kiedyś miała ten "pierwszy raz "...póżniej już idzie z górki ! Zapewniam, że się uzależnisz - oczywiście pozytywnie :D

          :) Pozdrawiam, Monika z Zagłębia


Czesc, ja TM31 mam od 31.01.br i juz po prezentacji (bez opieki przedstawiciela handlowego) zrobilam ajerkoniak, sok z pietruszki i bezy.

Nastepnego dnia upieklam dwa chleby i zrobilam maselko czosnkowe

Kolejnego dnia zaprosilam rodzine na obiad - zupa wyszla pyszna i byla bez przepisu z ksiazki, drugie danie troche sie niedogotowalo, ale naszczescie wiem juz co zrobilam zle.

Kazdego dnia w nim cos przygotowuje

Nie boj sie! Staraj sie codziennie cos w nim zrobic - wtedy oswoisz sie z urzadzeniem i nabierzesz wprawy

Pozdrawiam

Agnieszka

 

 


Love Witaj Joasiu Love Odwagi, uzależnisz się od TM bardzo szybko Wink ;)  i nieodwracalne :D Bigsmile Love

Pozdrawiam bardzo serdecznie Grażyna ze Szczecina Cooking  1


Witaj Joasiu Smile

Pozdrawiam Mixi


Witaj Joasiu

Jak można nie lubić TM Shock .Dla mnie to najlepsza rzecz jaką kupilam w życiu.Czasami przesadzam z robieniem w nim różności.Mąż mnie sprowadza na ziemię,wszystkiego się w TM nie da zrobić Wink Smile Love Kombinuje rozne potrawy.Jedne wychodzą super a zdażają się takie ktore trafiają do kosza.Ostatnio robiłam krem na bazie białek-pieskom smakował Aw

Te udane możesz podejrzeć na Przepisowni

pozdrawiam i życzę samych udanych kombinacji kulinarnych

 


Pomalutku, lubimy się z TM coraz bardziej Smile

Joanna z Wrocławia pozdrawia.

Joanna z Wrocławia, pozdrawia Smile


Herbatko jak masz naprawdę na imię ?Na pewno się ośmielisz i pokochaszTM jak większość nas.Witaj w naszym gronie.Hania z Łodzi

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Serdecznie witam i pozdrawiam,

używam TM31 od dni kilku, "z pewną dozą nieśmiałości", ale myślę, że też się uzależnię  Smile

Joanna z Wrocławia, pozdrawia Smile