Forum POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNĄ CHOINKĘ ;D



9 odpowiedzi | Ostatni wpis

I ile jedzenia Tongue Tongue Tongue

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Aniu, masz rację Smile

A Weronika rzeczywiście wcześniej zamieściła te pomysły na kreatywne choineczki Wink


A ile frajdy mogą mieć przy tym dzieci Smile


:D  Im więcej tym lepiej , Wink


To samo zdjecie zamiescilam i ja kilka dni temu na SWIETA BOZEGO NARODZENIA, 14-go grudnia dokladnie , jako pomysl, ktòry znalazlam na internecie ;)  Zdjecie jest identyczne Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


gratuluję smacznych pomysłów Smile

Pozdrawiam Mixi


Pomysł na kolejną :D

Myślę,że w szczególności spodoba się dzieciom....polecam również na romantyczną kolację przy świecach Tongue Wink


283 Świąteczna choinka Witam wszystkich  :)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do domowych przygotowań świątecznych oczywiście z TM   Cooking  7

Co roku zastanawiamy się co przygotować takiego na nadchodzące swięta, aby było WYJĄTKOWO...???

Mam pomysł na coś kreatywnego, mianowicie na "Świąteczną choinkę", może byś wykonana z owoców, słodkosci typu ciasteczek, pralinek, cukierków które przygotują Państwo w TM, albo również wędlin i innych przysmaków....kazdy może być kreatywny i zaskoczyć najbliższych czymś nowym Wink

Bardzo serdeczie zachęcam do przygotowań Party