Forum Osobista prosba...

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Popieram :D czasami trudno przeglądać wszystkie przepisy i patrzeć czy są nowe wpisy, ewentualnie pytania Smile jak coś jest pilnego to najlepiej na priva :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Love Wink Wypowiedź Veroniki dotyczy nas wszystkich, aktywnych. Trudno zapanowac nad wszystkimi postami, więc zrozumcie i nie obrażajcie się.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Love ok,kochana Cooking  7


Love Love Bigsmile Vercia  nie ma sprawy  Bigsmile jak będzie "coś' pilnego dam znać  ;)  pozdrawiam serdecznie  Party :D Bigsmile Love


Mam mala prosbe do wszystkich uzytkownikòw, ktòrzy dodaja komentarze ( pytania.... itd) do moich "starszych" przepisòw :)  Nie przegladam ich codziennie i dlatego czasem umknie mi odpowiedz, czasem odpowiadam z duzym opòznieniem Puzzled :~  Przepraszam :)  To nie antypatia wzgledem kogos lub brak wychowania ...:)  Z checia odpowiem na wszystkie komentarze, pytania, jedyne o co prosze, to zeby sie ze mna skontaktowac, tzn. "dac mi cynk" Wink , prywatnie. Widze komentarze znajomych, niestety pozostalych uzytkownikòw nie, wiec czasem nie pomysle nawet, ze ktos skomentowal jakis mòj przepis, byc moze potrzebuje odpowiedzi natychmiast..... Jesli znajde wiadomosc prywatna, ze przepis taki i taki zostal skomentowany, odpowiem natychmiast Bigsmile :bigsmile:  Zreszta ciezko przegladac codziennie wszystkie przepisy Wink Wink ;)  Milego dnia wszystkim Bigsmile Bigsmile Love Love Love Cooking  7

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink