Forum Nowy wpis



12 odpowiedzi | Ostatni wpis

Tongue Asiu, SOS dla nowicjuszy jest na FORUM  w temacie Wskazówki. , nie pod FAQ. Cieszę się, że zrealizowałaś swoje marzenie i wykorzystuj TM maksymalnie. Wtedy docenisz jego walory. Oczywiście musi być pod ręką, na wierzchu, nie w szafce kuchennej. Pamiętaj!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Hallo ciesze sie bardzo z milego przyjecia do waszej grupy, nie mam zamiaru od was uciekac, TM bylo moim marzeniem  juz od paru lat, ale zawsze zadawalam sobie pytanie czy jest mit potrzebny i  kupowalam inne tansze urzadzenia kuchenne, dopiero przed paru dniami kupilam TM i jestem szczesliwa ze spelnilam sobie marzenie chociaz cenna TM mnie zawsze przerazala, na razie jestem bardzo ostrozna, i chyba uplynie troche czasu zanim dodam wlasny wyprobowany przepis. Pytalas skad jestem. Urodzilam sie w Zabrzu, a od 24 lat mieszkam w niemczech. Pozsrawiam   :)


Hallo Gabi bardzo sie ciesze ze zostalam tak mile przyjeta do waszej Rodzinki TM, SOS dla nowicjuszy znajde pod FAQ? Pozdrawiam


Witaj Asiu, to właściwe miejsce, aby zacząć kulinarną podróż z Thermomixem Smile

Pozdrawiam Mixi


Witaj Asiu  Smile  dobrze, że do nas trafiłaś ( a skąd? z jakiego państwa??), tylko nie znikaj za szybko... Bo nam jest bardzo miło, gdy możemy witać kolejne miłośniczki TM  Love  a smutno, gdy ktoś zapyta, przeczyta odpowiedź, skopiuje przepisy i szybko znika, zapominając powiedzieć: dziękuję a przy przepisach napisać komentarz, czy mu smakowało... Przepisownia to nie tylko zbiór darmowych przepisów, to również miejsce, w którym można porozmawiać, podzielić się radościami i trudnościami... Tematów na forum jest wiele a jeśli masz ochotę, to możesz założyć kolejny...

Z nami jest naprawdę fajnie i wesoło  :D  Pozdrawiam i życzę wspaniałej, pogodnej niedzieli i kolejnych sukcesów z TM, Ela  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


  Smile Witaj Asiu dobrze trafiłaś Smile Odwagi pytaj o wszystko Milośniczki pomogą a   Mixi rozwiąże każdy Twój problem Smile Pozdrawiam serdecznie Love


Asiu, witaj Smile :)  Przepisownia jest dla wszystkich Bigsmile   Mieszkajacych w Polsce i poza. Ja tez nie mieszkam w Polsce, I musze Ci sie przyznac, ze najbardziej ciagnie mnie tutaj Love Love  Dziewczyny juz Ci opowiedzialy, jak dziala Przepisownia i bys sie nie bala TM Bigsmile :bigsmile:  Zgadza sie :)  Ma Ci ulatwic prace, wiec bierz sie do dziela :)  Ty wkladasz skladniki, a TM pracuje Bigsmile   Ty siedzisz i odpoczywac, a TM gotuje Bigsmile Bigsmile Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


dziekuje bardzo za serdeczne przyjecie mam nadzieje ze poradze sobie z tm, jak narazie zrobilam dopiero 2 dania maz oraz syn byl zadowolony, pozdrawiam


Asiu, TM nie gryzie, nie bój się go! Nic mu nie zrobisz, nie ma mocnych. A że czasami coś Ci się nie uda , nie przejmuj się . Każdy tak ma na początku i nie tylko. Trzeba TM eksloatowac do granic mozliwości, po to jest! Wiesz jak to jest: "wprawa czyni mistrza". Zacznij jednak od książki "Radość gotowania" - przepisy podstawowe i tak powoli, powoli coraz trudniejsze. Książka jest absolutnie niezawodna, prosto opisane dania i jak będziesz się trzymac opisu to nic nie powinno się zepsuć. Potem już będziesz sama eksperymentować. Dobrych rad zawsze szukaj na przepisowni , a jak coś nie wiesz - pyta! Tu na Forum jest taki temat : SOS DLA NOWICJUSZY. Sięgnij tam wzrokiem , poczytaj, tam jest wiele rad, które mogą Ci się przydać. Wogóle mamy tu wspaniałe Użytkowniczki, bezinteresowne, spieszące z pomocą. Więc zakładaj fartuszek i ręce do TM! Bigsmile Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Asiu :D bardzo się cieszymy, ze do nas dołączyłaś. Mozesz korzystać z tej strony kiedy tylko masz ochotę, zachęcam gorąco, znajdziesz tutaj mnóstwo przepisów i porad jak korzystac z TM :D

Nic się nie bój, zakasaj rękawy i do gotowania :D z nami wszystko się uda :D mamy tu wykwalifikowaną kadrę Wink i wspaniałą Mixi, która nad wszystkim czuwa :D

Pozdrawiam Cie serdecznie, zostań z nami a nie bedziesz żałowała :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Hallo jestem wlascicielka TM 31 od 2 Dni, dopie 2 razy pracowalam z TM bo jesczcze nie mam odwagi i boje sie ze moge cos popsuc.  Nie wiem czy moge korzystac z tej strony? Nie mieszkam  w Polsce. Pozdarawiam Asia