Forum Nowy Rok 2013



9 odpowiedzi | Ostatni wpis

Kasiu, dzięki za ciekawy przepis  Smile  

Wróciłam do Przepisowni dziś i dlatego dopiero dziś przesyłam Wszystkim życzenia noworoczne  Smile  

Zdrowia,

radości i miłości od najbliższych,

życzliwości od nieznajomych,

zadowolenia z pracy,

pomysłów na ciekawe, nowe przepisy w TM

Wszystkiego naj, naj, naj!!!  Love    Bigsmile   Love   Party   Love   :D  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Kasiu super przepis :D dodaje go do ulubionych i będę go stosowała codziennie :D

Życzę także wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roczku 2013 :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Piękne zyczenia i świetny przepis Smile Dziękujemy bardzo Smile i również zyczymy samych pieknych chwil, realizacji planów i marzeń Smile Bigsmile Cooking  1


Dzięki Kasiu, dodaje przepis do ulubionych, stosować bedę codziennie Smile

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2013 Smile


Dzięki Kasiu za super przepis "na życie" . Będę go stosować codziennie. Będzie fajnie, prawda?.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzieki Kasiulek Party Party Love Love Love   I nawzajem !!!!!! Love Love Love Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Party Love Kasiu  dziękuję za Piękny  Prezent w postaci przepisu do wykorzystania  na 2013 rok  Smile :D Bigsmile Party Love Tobie również życzę udanej szampańskiej zabawy do białego rana  Party Party Buziaczki


DO WSZYSTKICH KOCHANYCH THERMOMANIAKÓW Smile

Życzę Wam aby ten Rok był szczególny pod każdym względem, aby  przyniósł Wam spełnienie wszystkich pragnień i pozwolił na zdrowsze, lepsze wspólne życie. Wszystkim życzę kuchennych szaleństw z TM, a nam przedstawicielom wielu nowych, sympatycznych klientów Wink

A oto mój przepis na udany 2013 ROK. Daję go Wam w prezencie. Spróbójcie wykonać go w TM:

 

 

Podstawowym składnikiem jest zdrowie, które należy wymieszać z maksymalną ilością miłości i czułości. Dwie łyżki pomyślności, filiżankę radości. Szczyptę życzliwości dodawać powoli wraz z odrobiną uśmiechu. Odsączyć z trosk i przygnębienia. Dla smaku dodać odrobinkę zaufania, według własnego uznania dodać urody lub sławy -  to Wasz wybór. Ozdobić wszelakimi uczuciami. Piec cały rok w atmosferze wspólnego zrozumienia. Cooking  7 Kasia - Rude

 

ps. a na dzisiaj szampańskiej zabawy Party