Forum Nietypowa prosba



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

witam, 

chcialabym podpiac sie do tytułu 'nietypowa prosba': poszukuje osobe ktora chcialaby zamienic swoj polski nosnik i ksiazke (badz sam chip) kulinarne abc na wersje angielska :) 


Witam Cię Maćku,

z moich informacji wynika, że przepisy w obu książkach są prawie identyczne, dlatego nie warto wydawać pieniędzy na kupowanie nośnika, w niemieckiej wersji "Das Kochbuch" masz ponad 200 przepisòw, polska wersj "Kulinarne ABC" zawiera 190 przepisòw. Jestem w podobnej sytuacji - mieszkam w Austrii i obecnie oczekuję na mòj TM 5, ròwnież myślałam o polskim nośniku ale stwierdziłam że to nie ma sensu. Na razie wprawiam się "na sucho" Wink i już kompletuję ròżne przepisy, jeżeli szukasz przepisòw z polskiej kuchni to polecam w internecie "przepisownię.pl" oraz stronę "thermoprzepisy.pl", z niemieckich jestem zachwycona stroną "kinderleichtkochen.de" Sandry Backwinkel, ma ròżne ciekawe przepisy i dobrze przygotowane video - dla kogoś, kto dopiero "oswaja się" z tym urządzeniem porady Sandry są niesamowicie przydatne. Inne strony z video do gotowania na TM 5 są bardzo źle przygotowane i wręcz denerwują - a ta jest profesjonalnie przygotowana, ciekawie opracowana - gorąco polecam! Tak sobie skracam czas oczekiwania na mòj TM 5 Smile

pozdrawiam!


Witam,

korzystam z powodzeniem z TM5 od mniej wiecej miesiaca.

Chcielismy z Zona zrobic polskie potrawy. Dlatego stwierdzilem, ze zamowie polska wersje Nosnika kulinarne ABC.

Moja prosbe do was .- czy ktos mialby ochote i czas aby zrobic kopie spisu potraw tylko (sam spis tresci nic wiecej) 

Z tego co dowiedzialem sie od vorwerk Polska 50% potraw jest w kazdym kraju taka sama - reszta w zaleznosci od kraju.

Chcialbym porownac to z moja wersja (niemiecka) ile jest tak naprawde polskich czy poprostu innych potraw.

 

Jezeli lamie jakies zasady to prosze usunac post - nie chce przepisow tylko sam spis tresci. 

ps. nie posiadam polskich znakow , za co przepraszam. 

dziekuje i pozdrawiam

Maciek