Forum (Nie)Dostępność nośników



34 odpowiedzi | Ostatni wpis

A ja czekam na niższe ceny książek i nośników. :D

 


a ja czekam na jakieś nowości nośnikowe Smile


Ooo ... super :D

 

Ktoś z Krakowa chętny na zakup grupowy? 


Dzień dobry,

Niedostępność zestawu: nośnik przepisów i książka: "Kuchnia Śródziemnomorska" nie była wynikiem złej woli firmy, tylko problemów systemowych. Obecnie zestaw jest dostępny i można go zakupić w sklepie internetowym: http://shop.vorwerk.pl/thermomix/ksia-a-ka-i-noa-nik-przepisa-w/zestaw-ksiazka-kucharska-i-nosnik-przepisow-na-thermomix-r-kuchnia-srodziemnomorska-thermomix-tm5.html

 

 

Pozdrawiam Mixi


Dzień dobry. Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów, posiadaczy thermomixa. Jak wiele osób jestem zainteresowana zakupem nośnika i książki " Kuchnia śródziemnomorska". Jednak nie rozumiem polityki sprzedaży Vorverk Polska. W sklepie internetowym można osobno kupić książkę i nośnik. Jednak już zestawu nie można kupić. A dlaczego? To pytanie kieruję do osób reprezentujących na forum Vorverka, którzy od prawie 2 miesięcy obiecują "wkrótce zestaw w sklepie" i dalej nic się nie dzieje. Ja natomiast mam na to swoją teorię. A odpowiedź jest moim zdaniem prosta. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Zestaw kosztuje 165zł, a kupione osobno książka i nośnik 240zł. Więc pytam jeszcze raz forumowiczów Mixi i PrzepisyThermomix - kiedy wreszcie pojawią się zestawy "Kuchni Śródziemnomorskiej" w sklepie internetowym. Tylko proszę nie pisać, że wkrótce lub prosimy o chwile cierpliwości, bo przez dwa miesiące można ją stracić.


honey wrote:

jeszcze jedno pytanie..... o dostępność kompletu (nośnik+książka) kuchnia śródziemnomorska - kiedy można się spodziewać? Smile

Honey,

dziękujemy za zainteresowanie i prosimy o chwilę cierpliwości Smile

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


honey wrote:

Czy planowane są w tym roku do sprzedaży inne nośniki polskojęzyczne?

Wszystkie informacje będą na bieżąco przekazywane, zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Zdecydowanie jestem tradycjonaliską Smile Najpierw przeglądam wersję papierową i potem dopiero pracuję z nośnikiem. Na pewno dokupię książkę.Pozdrawiam.


jeszcze jedno pytanie..... o dostępność kompletu (nośnik+książka) kuchnia śródziemnomorska - kiedy można się spodziewać? Smile

Monika


Czy planowane są w tym roku do sprzedaży inne nośniki polskojęzyczne?

Monika


gufo wrote:

Kupiłam sam nośnik i zdecydowanie brak mi książki.

Gufo, cieszymy się, że nośnik jest już w Twoich rękach, jeśli czujesz potrzebę wsparcia w postaci książki, to zapraszamy do jej zakupu, Książka Kuchnia śródziemnomorska jest dostępna w naszym sklepie internetowym:

http://shop.vorwerk.pl/thermomix/ksiazki-kucharskie/ksiazka-kucharska-kuchnia-srodziemnomorska-thermomix-tm5.html

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Piootr wrote:

A kiedy pojawią się zestawy nośnik plus książka?

 

Piootr, dziękujemy za cenną uwagę i prosimy o chwilę cierpliwości Smile

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Kupiłam sam nośnik i zdecydowanie brak mi książki.


A kiedy pojawią się zestawy nośnik plus książka?


Zamówiłam, czekam:)


Ooo ... już można kupić nośnik :D


tak, zapraszam wkrótce na stronę: www.thermomix.pl

Pozdrawiam Mixi


Mixi, TM 5 jest już prawie pół roku na rynku, a nośniki ciągle niedostępne. Czy coś niebawem drgnie w tym temacie? 


Tak tylko interfejs, nie ma opcji translacji

Pozdrawiam Mixi


"Tak, nośnik będzie działał. W TM5 można zmieniać język menu."

Ale zmienia się tylko jezyk interfejsu urzadzenia, a nie jest tlanslatorem przepisów ?

Chyba że się myle.


A ja mam pytanko czy kto kolwiek pytał przedstawicieli Vorwerk Polska, dlaczego na rynek polski jest tak mało nośników. W Niemieckiej dystrubucji jest chyba 5 lub 6 nośników a o książkach to już lepiej nie pisać.

Uwarzam że to straszna lipa bo za urzadzenie płacimy jak w DE a dodatków to jak kot napłakał. 


Tak, nośnik będzie działał. W TM5 można zmieniać język menu.

 

Pozdrawiam Mixi


witam, chciałam zapytać o następującą sprawę. Kupiłam TM5 w Niemczech, teraz chciałam dokupić sobie nośnik "Kuchnia śróziemnomorska" ( w Niemczech są inne, tego akurat nie ma ), czy nośnik będzie kompatybilny z urządzeniem ? Na mój chłopski rozum urządzenie jedynie odczytuje dane z nośnika, więc żaden problem, ale wolę zapytać :) 

Sammet


Już wkrótce będą dostępne informacje o wprowadzeniu nośnika z Kuchnią Śródziemnomorską do sprzedaży. Nie ma nośnika z książką Podróże z Thermomixem

Pozdrawiam Mixi


Mixi wrote:

Hanuś,

w komplecie Thermomixem jest nośnik z książką podstawową, jest on obecnie również dostępny w sklepie internetowym.

Kolejne nośniki będą również dostepne w sklepie, lecz nie w tym roku.

Przepisy na TM5 są dostępne na platformie (www.mojthermomix.pl) i w newsletterze.

 


Niedawno nabyłam TM5. Korzystam z nośnika ABC. Zależy mi na nośnikach z kuchni śródziemnomorskiej lub z przepisów z podróży. Owszem książki już nabyłam, ale aby w pełni cieszyć się i korzystać z zalet nowoczesnego urzadzenia jakim jest TM5 przydałyby się kolejne nośniki, a wiemy ,że już są - tyle że niedostępne. Kiedy Vorwerk wyjdzie klientom naprzeciw?

pozdrawiam 


No cóż... zdążyłam się już rozpieścić nośnikiem ABC Smile i chcę więceeeeej Smile


Hanuś,

w komplecie Thermomixem jest nośnik z książką podstawową, jest on obecnie również dostępny w sklepie internetowym.

Kolejne nośniki będą również dostepne w sklepie, lecz nie w tym roku.

Przepisy na TM5 są dostępne na platformie (www.mojthermomix.pl) i w newsletterze.

 

Pozdrawiam Mixi


Myślę,że to trochę nie fer,sprzedawać thermomix 5,a nie ma dostępnych nośników.Przecież właśnie nośniki  są pełnym kompletem wraz z thermomixem.

Hanuś


A ci mniej gościnni muszą poczekać aż będzie dostępny w sklepie Smile Kiedy? Myślę że za kilka miesięcy (2-3 ???) Z każdą książką też tak jest, że najpierw jest prezentem a dopiero później można ją kupić Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


A dla tych mniej gościnnych?


Nośnik można otrzymać w prezencie dla gospodarza prezentacji zakończonej sprzedażą. Wystarczy zaprosić znajomych do domu :) 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Regularnie zaglądam do sklepu, żeby kupić nośnik "Kuchnia śródziemnomorska" i ciągle widzę informację, że jest niedostępny. Kiedy można się spodziewać tego i innych nośników?