Forum Moje ulubione



16 odpowiedzi | Ostatni wpis

MagdaP w razie dalszych problemów z korzystaniem z Przepisowni - pisz do mnie Smile

Pozdrawiam Mixi


Gabi - też bardzo dziekuję - to chyba pomroczność jakaś mnie dorwała i nie mogłam wpaść na pomysł jak to sobie zapisywać - teraz już jest OK, dziękuję za podpowiedź Smile


Witam.Mnie tez sie nie chciały zapisywac przepisy w ulubionych.Zrobilam tak jak radzila Gabi i juz jest ok.Dzięki za cenne porady Love


Madziu, może dlatego, że nie utworzyłaś sobie  swoich kolekcji.. Tam po lewej stronie, na samym dole jest : "dodaj nową kolekcję" . Możesz sobie w ten sposób utworzyć kategorie np. ZUPY, CIASTKA, NAPOJE itd. Wtedy jak chcesz dodać dany przepis to "wchodzisz " w ten przepis, po prawej stronie klikasz na "dodaj do kolekcji ulubionych przepisów" , otwierają ci się właśnie te Twoje kolekcje i wtedy dodajesz do właściwej kolekcji ten przepis.Spróbuj, może teraz się uda. Trzeba to robić metodą prób i błędów. nauczysz sie, spokojnie!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzięki za odnalezienie, ale to nie działa - przynajmniej u mnie jest to nieaktywne (zarówno na Explorerze jak i na Chromie). Zapisywałam sobie już kilka przepisów, które mi się spodobały - i... cały czas nic. Proszę o sprawdzenie tego, bo miłoby było móc sobie coś zapisać i z tego później skorzystać Smile


Na załączonym powyżej obrazku miejsce ulububionych przepisów jest obramowane na czerwono.

Ścieżka dostępu, kliknij w: Profil-zakładka Przepisy - lewa strona Moje ulubione

Pozdrawiam

Pozdrawiam Mixi


Pozdrawiam Mixi


Ja też mam problem z odnalezieniem "Ulubionych" - Zapisałam sobie już kilka przepisów, aby mieć je w "ulubionych" ale nie mogę nigdzie odnaleźć tego nazwijmy to folderu.

Gdzie szukać "ulubionych"?


Mixi dziękuję za linki. Love   Zupki pychotka. Cooking  1

 


Hallo Mixi bardzo dziekuje za przeslanie linku, jesczcze raz wpisalam zupy do moich ulubionych, mam nadzieje ze teraz sie uda i jak bede gotowac to je szybko znajde. Pozdrawiam::D


Asiu, wejdz z powrotem na przepisy, kategorie, zupy i wyszukaj jeszcze raz. Ja przejrzalam teraz, duzo tego nie ma, wiec szybko znajdziesz. Spròbuj jeszcze raz dodac do ulubionych. Jesli powtòrnie pojawi sie problem, skontaktuj sie z Mixi :)  Napisz czy wszystko ok Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Hallo Veronica chcialam zrobic zupe ogorkowa oraz zupe z buraczkow, tak naprawde to nie jadam zup chociaz moj maz za nimi przepada, jak syn byl maly to gotowalam tylko rosoly i zupy warzywne. Teraz nie gotuje wcale zup, moj maz jest szczesliwy ze mam TM bo beda czesciej zupy:)


Czasem zdarzaja sie niestety takie " techniczne wypadki". Podpowiedz,  o jakie przepisy chodzilo, co to byly za dania, to je odnajdziemy Bigsmile :bigsmile: 

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Hallo znalazlam dwie Rezepty ktore chcialam przygotowac, wpisalam je do moich ulubionych, zebym mogla szybko znalezc jak bede j przyzadzac, niestety nie moge ich ponownie znalezc Aw