Forum Mam problem

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Gabrysiu, przekroczylas limit, to znaczy dokladnie to. Nie miescilo sie, bo bylo za duzo. Mnie sie nic takiego sie dzis nie zdarzylo, co prawda, ale to nie zalezy od kompa. Cos musialo byc nie tak z polaczeniem,internetem, na Przepisowni Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Mam taką prośbę ... czy nie można dodać oznaczenia sztuka, sztuki w oznaczeniach jednostki ???

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Nie wiem co się dzieje , ale mialam dzisiaj problem z opublikowaniem przepisu. Kiedy chciałam dodac kolejną pozycję, przepis mi się zapisywał i musiałam go edytować, żeby dokończyć. Tak za każdym razem. Do drugiego kroku przejść nie mogłam, choć chciałam. Nie wiem, czy to mój komputer, nie znam się na tym. Pokazywało mi się z sieci web hasełko: Out of memory at line:19. nie wiem co to znaczy , a nie ma moich dzieci, które są w temacie kumate.Może ktoś mi pomoże?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Bardzo dziekuję wszystkim za szybkie i cenne rady.Pozdrawiam:)


W modelu TM 21 nie ma opcji obroty wsteczne Counterclock i nie ma odpowiednika, który zastępuje te obroty.

Pozdrawiam Mixi


Counterclock obroty wsteczne służą do mieszania i pewnie autorowi chodziło o to aby już produktów bardziej nie rozdrabniać,ale przy pozycji Soft nożyk lekko się obraca i na pewno za bardzo nie porozdrabnia ci produktów.Spróbować możesz.8)


Witam! Mam problem aby skorzystać z przepisu na Leczo z wędzoną polędwicą (TM31) ponieważ posiadam TM21 i nie ma w nim funkcji  obroty wsteczne . Może ktoś poradzi mnie co zrobić? Dziekuję