Forum Małe bugi :)

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

9 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dzięki! Tak jak piszesz - to jeszcze nie rozwiązuje sprawy, bo przecież nie zawsze nowe posty są odpowiedzią na moje, ale i tak bardzo ułatwia bycie na bieżąco Smile

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Ten temat już też poruszyłam, ale znalazłam wyjście z sytuacji, chyba całkiem niezłe.

Otóż  pod Twoim hasłem w profilu , z prawej strony,  są cztery kwadraciki symbolizujące twoje przepisy, twoje zdjecia, twoje komentarze itd.Jak klikniesz w kwadracik "moje komentarze", to otwiera ci się cała lista, na której masz  słowo "nowa" . Wiesz, że to jest dodany nowy komentarz w temacie, który sama podejmowałaś. Wiem, że to nie daje całości obrazu, ale w jakiś sposob upraszcza  komunikację na forum. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mam jeszcze taką uwagę: nie wiem czemu, ale kiedy wchodzę na stronę forum wszystkie działy pokazują się jako przeczytane (dwa znaki równości, tak jak w kluczu na dole strony), mimo, że jest wiele postów, których jeszcze nie przeczytałam. Da się coś z tym zrobić?

 

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Ja radze więc wogóle daty nie wpisywać i wtedy "przechodzi " do tejestracji. Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam,

Niestety problem ten występuje od początku, cały czas staramy się z nim uporać.

 

Pozdrawiam Mixi


Witam.:)

Przy rejestracji  na przepisowni nie można wpisać daty urodzenia. Różne próby wpisania kończą się fiaskiem. W ostateczności pominęłam tę datę i zobaczę co będzie dalej. Rejestrowałam swoją córkę.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dziękujemy za uwagi!:)

Tak oczywiście errory językowe nie są zamierzone.

W kwestii składników- przekażemy informacje deweloperowi strony.

 

Pozdrawiam Mixi


Witam Smile

Rzuciło mi się w oczy kilka błędów. Po zapisaniu się do newslettera dostałam informację "Jesteś zostały zapisz.", co jak domyślam się, nie leżało w Waszych intencjach :D

Przy dodawaniu zdjęć do przepisów wyskakuje error, a mimo to zdjęcie się dodaje poprawnie.

Jedna wypatrzona literówka już widzę poprawiona :) Dodawanie nowych pól do składników jest trochę męczące - wybraliście taki, a nie inny silnik, który zbyt szybki nie jest, więc może warto by było pomyśleć, czy nie lepszym by było wyświetlanie się np. dodatkowych 5 (chociaż 3), a nie tylko 1.

Trochę się gubię, ale podoba mi się i szata graficzna, i nowe wyszukiwanie - krótko mówiąc - dobra robota! Smile

Pozdrawiam,Ruda