Forum KIEDY BĘDZIE JAKIŚ LETNI KONKURS?



26 odpowiedzi | Ostatni wpis

Love Elu dziękuję za podeslanie linku Love Szok Shock Shock Shock Shock Crazy Pozdrawiam Love Love


Elu przeczytalam caly artykul i jestem w szoku. Faktycznie jak tak dalej bedzie to grozi nam epidemia otylosci. I martwi niewiedza rodzicow ktorzy robia krzywde dzieciom i sobie. Ale trzeba miec troszku checi i sie postarac i mozna zdrowo sie odzywiac, trzeba chciec i miec swiadomosc co jest na rynku  :D ale coraz czesciej trabia o zdrowiu i to jest dobre - tylko ile osob wezmie sobie to wszystko do serca Smile dziekuje Elu za artykul warto poswiecic chwilke aby go przeczytac  Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Myślę nad przepisem konkursowym, testuję swoje pomysły...  Smile  A koleżanka, przerażona podesłała mi link do artykułu o stanie zdrowia dzieci... Dlatego, tym bardziej jestem wdzięczna Mixi za taki właśnie temat konkursu.  Smile  Artykuł dosyć długi i chyba nas nie dotyczy... ale, ale czaem warto podesłać go komuś, kto ma problem z doborem menu i wagą... 

http://kobieta.onet.pl/dziecko/zywienie/nasze-dzieci-jedza-smieci/lbw94

Mnie matrwi to, że w czasach takiego dostępu do informacji, wielu osobom nie chce się pomyśleć, poszukać do czego może doprowadzić nadmierna swoboda i lenistwo... Niestety dosyć często słyszę, jak ojcawie małych dzieci mówią: "człowiek nie jest wieczny, w końcu na coś trzeba umrzeć"... 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dzieki Elu Bigsmile Love Love :love:  Poczytalam tylko regulamin, ktòry podala Mixi, ciapa ze mnie.... Nie popatrzylam na glòwna strone, jak nalezy Wink Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Niestety mało co widać, a na Stronie Głównej trzeba przewinąć myszką w dół, żeby zobaczyć, że jest konkurs...

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Veroniko, na stronie głównej Przepisowni jest ograniczenie czasowe konkursu -cały sierpień: od 1 do 31.08.2013  Smile   

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Tylko nie moge znalezc daty..... poczatku i konca konkursu.... Shock Shock

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Pomysl super Party Party Party   Tym bardziej, ze za miesiac wròcimy do zwyklego kolowrotka... szkola, praca, dom i moc obowiazkòw Shock :O  Przyda sie wszystkim - malym i duzym Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Mixi, świetny pomysł na temat konkursu  Smile  Cieszę się, że będzie w czym wybierać szykując II śniadanie do szkoły lub do pracy  :D  Zasady konkursu też są jasne i czytelne a pomysł na wybór książki uważam za świetny!  Love  Brawo!   Love  A teraz idę myśleć  Wink  Pozdrawiam  :) 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Super  :D juz sie ciesze bo bedzie duzo nowych przepisow i pomyslow na drugie sniadanko do szkoly i nie tylko, mysle ze do pracy tez bedzie w sam raz. Dzieki kochana  :D pozdrawiam  :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile



To czekamy Bigsmile

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Już wkrótce ...

Pozdrawiam Mixi


Zdjęcia publikujemy na stronie fanowskiej na Facebooku Smile

Pozdrawiam Mixi


Poszukalam na facebooku, o który konkurs chodzi i już wiem, że ciężko z tym linkiem   Puzzled   Aw  No, ja nie potrafię  Aw  Ale pozwoliłam sobie skopiować treść wpisu. Mam nadzieję, że to nie jest zabronione  Smile  

Czy jesteście już gotowi na oficjalne rozpoczęcie wakacji?Publikujcie zdjęcia swojego Thermomixa z podróży. Z podróży po Polsce, po innych krajach, samochodem, na łódce, na morzu, na pustyni, w ogródku... prosimy o prawdziwe zdjęcia nie fotomontaże Czekamy przez 2 miesiące... przewidujemy nagrody-niespodzianki i liczymy na dobrą zabawę. Akcja "ThermoWakcje" rozpoczęta!

Mixi, gdzie trzeba wysyłać te zdjęcia? I rozumem, że powinny być z dopiskiem "ThermoWakacje"   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Mixi wrote:

Zanim konkurs w Przepisowni, przypominam o konkursie na naszym fanpage'u na Facebooku:

 

 

Mixi, to zdjęcie jest tak malutkie, że ja niestety nie widzę, co tam jest napisane  Puzzled   Aw  

Może podasz jakiś link do tego konkursu?

 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Zanim konkurs w Przepisowni, przypominam o konkursie na naszym fanpage'u na Facebooku:

Pozdrawiam Mixi


Ależ Mixi, nikt nie mówi o odrzuceniu dobrego przepisu , który spełnia warunki regulaminu. Właśnie chodzi o sprecyzowanie takich warunków, które będą najbardziej trafne i obiektywne. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Musimy zadać sobie pytanie: Czy można odrzucić dobry przepis z dużą ilością głosów, który spełnia warunki regulaminu?

Nawet jeżeli został wprowadzony przez nowego użytkownika.

W przypadku konkursów musimy być obiektywni, jednakże obiecuję, że w następnym konkursie będzie ściśle określony temat i zasady.

pozdrawiam 

Pozdrawiam Mixi


Gabrysiu - byłam Bigsmile   jestem na przepisowni od grudnia 2011, widziałam co się działo. Ale nie udzielałam się i tylko się przyglądałam. Nie podobało mi się to, że nie ma jasnych zasad.

Startowała pewnie w konkursie nie będę - ale jestem za "regulaminem" Bigsmile   Dlatego zwróciłam Ci uwagę, że trzeba go tworzyć rozważnie, bo tacy jak ja, co to mają jedynie jeden przepis na koncie (bo pozostałe to w moim wątku - ale nie podejmuję się wstawiać, bo w starej wersji byl to problem, a w nowej to już wogóle wywiesiłam białą flagę :D :D ).

Jednakże jako "gadacz" chciałabym mieć możliwość głosowania, bo jeżeli ktoś będzie miał ciekawy przepis to dlaczego nie mogłabym zagłosować? Bigsmile

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Byc może, nie przeczę, Alu.  Dlatego proponuje współpracę wszystkich w opracowaniu rozsadnych kryteriów oceny. W ubiegłym roku był "wyscig szczurów.  Wtedy jeszcze Cię nie było z nami i nie wiesz jak to się odbywało, a sadzę, że też byłabyś oburzona na niektóre "zagrania" uczestników konkursu.

Zwróć uwagę, że mówię tutaj o punktach za opublikowane przepisy. Nie miałam na myśli akurat Ciebie, ale wierzę, że przepis jakis nam tutaj opublikujesz. Zwłaszcza taki, dotyczacy diety kokolidka Wink Love

W ubiegłym roku było tak, że ktoś nagle "wskakiwal " na przepisownię bo się dowiedział, że można coś wygrać. Potem, po konkursie, slad za nim zanikał. Pozostał tylko ten jeden jego przepis. Ale nagrodę zebrał, bo był sprytny i namówił znajomych, żeby za nim głosowali. Nie opisuję szczegółów, ale taki mniej więcej był sens. Zreszta , myslę, że nasze Koleżanki to potwierdza bo też czuły pewien niedosyt .  Love Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


gabi49 wrote:

Mixi, chodzi o to, żeby  oceniali i komentowali tacy użytkownicy, którzy maja jakiś " dorobek " punktowy na przepisowni za opublikowane przepisy (nie za gadułę).

Gabrysiu - właśnie mnie wyautowałaś :(( Bigsmile

Mixi ma rację - ciężko dobrać kryteria. A może obostrzenie, że przepisy mogą wstawiać i mogą oceniać osoby z conajmniej miesięcznym stażem Smile

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Mixi, chodzi o to, żeby  oceniali i komentowali tacy użytkownicy, którzy maja jakiś " dorobek " punktowy na przepisowni za opublikowane przepisy (nie za gadułę). Ostatnio było tak, że rejestrowali  sie i logowali tylko po to, żeby umieścic swój przepis do konkursu, albo też zagłosowac na przepis znajomej , bardzo często swojej przedstawicielki lub KG.  Ja uważam, że powinna oceniac to komisja złożona z fachowców, którzy potrafia ocenić jakość, ewentualnie nawet przetestować  ten, który ma być "naj".  Wink A może wspólnie popracujemy nad kryteriami? Ja bardzo chętnie zgłosze swój akces. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Konkurs będzie na pewno - tylko najpierw musimy się uporać z istniejącymi problemami z nową wersją Przepisowni.

Wszystkie uwagi są brane pod uwagę, warto jednak zwrócić uwagę, że nawet przy zmianach "na lepsze" zawsze ktoś nie będzie się zgadzał z zasadami.

Pozdrawiam

Pozdrawiam Mixi


MIXI, czy w to lato masz zaplanowany jakis konkursik kulinarny? Wink Przydałby się dla zachęcenia nowych użytkowników przepisowni. Pomyśl jednak nad dobrymi kryteriami, nie powielaj negatywów z poprzednich edycji. :(( Jakie one były, sprawdzisz na Forum, wracajac do naszych uwag w temcie. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"